- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
HoroskopyStrelcov čaká prekvapenie, Vodnárom sa uľaví, Barani budú žiariť!...

Strelcov čaká prekvapenie, Vodnárom sa uľaví, Barani budú žiariť! Ako ovplyvnia hviezdy budúci týždeň?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Rada pozeráte do budúcnosti? Zaujíma vás, čo vás čaká v nasledujúcich dňoch? Prečítajte si našu astrologickú predpoveď, ktorá poodhalí rúško vecí budúcich… Pobavte sa u nášho špeciálneho týždenného horoskopu.
Baran
Zlepšuje sa vám nálada a do žíl vlieva nová energia. Možno to je slnkom, ktoré vykukuje čoraz viac, alebo pocitom, že úmorný covid speje pomaličky do lepšej fázy. Každopádne onú energiu nasmerujte správnym smerom.

Býk
Asi vás doháňa zlé svedomie. Alebo snáď karma? Zamyslite sa, či vo vašom okolí nie je niekto, ku komu ste sa v minulosti zachovali zle. Pokiaľ vás trápia výčitky, je teraz najvyšší čas svoje skutky napraviť. Smelo do toho, uľaví sa vám.

Blíženci
Venujte sa svojmu zdraviu, vráti sa vám to. Hviezdna konštelácia je ideálna na návštevu wellness alebo hodiny jogy. Spomaľte, pracujte nielen na tele, ale aj na duši. Dobrú službu vám urobí aj návšteva kaviarne či dobrej reštaurácie.

Rak
Po náročnom týždni príde uvoľnenie. Oddýchnite si, ale skúste sa trochu venovať aj rodine, ktorá vám vychádzala v poslednej dobe všemožne v ústrety. Veľmi to ocenia a všetci si užijete príjemný čas.

Lev
Túžite po leňošení a odpočinku. A hviezdy odkazujú, že si ho smelo môžete dopriať. Pracovali ste usilovne, tak neváhajte a užívajte si pokojné dni plné relaxu a sladkého nič nerobenia. Počúvajte kvalitnú hudbu a možno získate aj vlastnú umeleckú inšpiráciu.

Panna
Tento týždeň sa nebudete cítiť vo svojom tele. Budete neustále nesvoja a podráždená. Skúste ísť na prechádzku a vyčistiť si hlavu. Najlepšie sama a niekam, kde nie je veľa ľudí.

Váhy
Nehľadajte stále kompromisy pre všetky strany. Skúste niekedy zvoliť aj také riešenie, ktoré čisto vyhovuje iba a len vám. Máte na to aj nárok. Sebeckosť vám nie je vlastná, uprednostňovať stále ostatných pred sebou, ale tiež nie je správna cesta.

Škorpión
Mali by ste si dať pozor na svoje zdravie. Najmä na konci týždňa vás môžu potrápiť žalúdočné problémy. Radšej stavte na ľahší jedálniček.

Strelec
Niekto z vašich priateľov vás príjemne prekvapí. Tento týždeň vám budú hviezdy naklonené. Užijete si množstvo zábavy a nazbierate nové zážitky.

Kozorožec
Nasledujúcim týždňom vás bude sprevádzať celková strata motivácie. Jediné, čo budete mať chuť robiť, je zaliezť si do postele a sledovať nejaký seriál. Pokiaľ je to len trochu možné, vezmite si v práci pár dní voľna a doprajte si potrebný relax.

Vodnár
To, čoho ste sa tak dlho báli, môžete konečne pustiť z hlavy. Najkritickejšia fáza je za vami a teraz už sa nič zlé nestane. Začnite si zase užívať život bez zbytočných drásajúcich obáv.

Ryby
Budete čeliť nezáujmu zo strany vášho partnera. Verte ale, že nejde o nedostatok lásky, ale o obyčajnú únavu. Dajte mu trochu vlastného priestoru na načerpanie síl a uvidíte, že sa váš vzťah čoskoro zlepší.

Mohlo by se vám líbit

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre, by mala mať každá žena. Preto by mala zájsť aspoň...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych prostrediach od lesov až po mestské oblasti. Patria medzi najobľúbenejšie...
- Komerční sdělení -zpravy

Trápite sa s akné? Na vine môže byť hormonálna nerovnováha.

S akné sa najčastejšie stretávame v puberte. V dnešnej dobe, ale existuje veľké množstvo žien, ktoré s ním zápasí aj v dospelosti. Niekedy...

Už jste četli?

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre,...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje