- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Rady a NávodyValčianska dolina má čo ponúknuť od jari do zimy

Valčianska dolina má čo ponúknuť od jari do zimy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Možno poznáte Slovensko dokonale, možno máte nejaké tie medzery, ale v každom prípade určite uvítate odporúčania, kde by ste sa mohli vydať na dovolenku, či už v lete, alebo v zime. Jedným z takýchto miest je Valčianska dolina, ktorá sa nachádza na úpätí pohoria Malá Fatra. Je to tu kúsok napr. z mesta Martin, a to ani nie 15 km. Tu si skvele oddýchnete od všedných starostí, nadýchate sa čerstvého vzduchu, budete môcť vyskúšať možno aj niečo, čo ste zatiaľ neskúsili. Čím vás Valčianska dolina prekvapí, pokiaľ si nájdete ubytovanie na Slovensku v dostatočnej blízkosti a vyrazíte tu?

více v článku...

Kúsok za dedinou Valča…

…sa rozprestiera dolina, v ktorej nájdete mnohé dobrodružstvá a pohodu. Napríklad na jar tu prebieha tradičná Veľká Noc, čo znamená veľkonočný program od spevu, tanca, pletenie karabačov, po hľadanie vajíčok…

V zime aj na jar sa môžete odreagovať prostredníctvom lyžovačky. Je tu stredisko Snowland, kde môžete bezplatne zaparkovať na parkovisku pre 1 000 áut. Vyskúšať môžete celkom 8 zjazdoviek, nechýba ani nočná jazda na svahoch s celkovou dĺžkou viac ako 5 km. Pôjdete po ľahkých alebo miernych zjazdovkách, kde je príjemný počet lyžiarov?

Odpočinutie pre telo i dušu

Kto by nemal rád poriadny relax a oddych? Nech už je práve akákoľvek doba, urobte si pohodlie v bazéne, saune, vírivke, alebo pri masáži. Luxusné wellness centrum vám určite urobí dobre. Pokiaľ máte so sebou aj deti, môžu sa zatiaľ zabaviť v bazéne.

Dokonca vo Valči môžete vyskúšať aj zážitkové potápanie, pocit pri ponorení sa pod vodu, získať zručnosť, aby ste sa vo vode pohybovali bez obáv a správne.

Ubytujete sa podľa svojho vkusu

Spoľahnúť sa môžete na kvalitné a pekné ubytovanie Valčianska dolina. Valča ponúka ubytovanie v chatách, chatkách, zruboch aj vile a iných typoch. Určite si vyberiete to pravé.

Mohlo by se vám líbit

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre, by mala mať každá žena. Preto by mala zájsť aspoň...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych prostrediach od lesov až po mestské oblasti. Patria medzi najobľúbenejšie...
- Komerční sdělení -zpravy

Trápite sa s akné? Na vine môže byť hormonálna nerovnováha.

S akné sa najčastejšie stretávame v puberte. V dnešnej dobe, ale existuje veľké množstvo žien, ktoré s ním zápasí aj v dospelosti. Niekedy...

Už jste četli?

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre,...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje