- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyŠtúdium MBA je prínosné pre podnikateľky aj mamičky na...

Štúdium MBA je prínosné pre podnikateľky aj mamičky na rodičovskej dovolenke

-

- Komerční sdělení -aktuality

Je všeobecne známe, že ak chceme byť pre zamestnávateľov zaujímaví, mali by sme sa neustále vzdelávať. To ale platí aj v prípade, že máme svoju vlastnú firmu, alebo o jej založení ešte len uvažujeme. Napr. na rodičovskej dovolenke, potom, čo bábätko trochu odrastie a nevyžaduje už neustálu starostlivosť, si môžu ženy pripraviť výbornú „pôdu pod nohami“ na hľadanie novej práce potom, čo im bude rodičovská dovolenka končiť.

Čo vám dá štúdium MBA?

MBA alebo Master of Business Administration, je veľmi žiadaný titul ako medzi mužmi, tak medzi ženami. Práve štúdium MBA totiž prináša obrovské množstvo praktických znalostí a skúseností, ktoré uplatníte vo svojom podnikaní, ale aj v oblasti manažmentu ako zamestnanec, alebo pri riadení chodu väčšej domácnosti.

Je dôležité vedieť, že je MBA štúdium určené pre tých, ktorí majú vysokoškolské vzdelanie, či už bakalárskeho alebo magisterského typu, a toto vzdelanie ďalej dopĺňa. Ľudia, ktorí štúdium MBA dokončia, majú veľkú výhodu pred ostatnými, nová pracovná pozícia sa im bude oveľa lepšie a ľahšie hľadať, môžu tiež počítať s lepším finančným ohodnotením.

Neváhajte a pustite sa do vzdelávania

Mnoho z nás nie je v zamestnaní spokojných a dlhodobo uvažujeme o zmene zamestnania, alebo začatí vlastnej podnikateľskej činnosti. Ženy na rodičovskej dovolenke sa môžu cítiť nevyužité, mať dojem, že sa nikde neposúvajú, ich vzdelanie upadá, a tým klesá aj sebavedomie. Práve vzdelávanie sa zo svojej vlastnej vôle vás môže „nakopnúť“ a dodať vám správny drive.

V niektorých odboroch sú pôvodné informácie rýchlo zastarané, je doslova nutné sa neustále učiť. To sa týka aj marketingu, manažmentu, personalistiky. To, čo nám dala vysoká škola pred pár rokmi, už je minulosťou. Niektoré odporúčania sa už vôbec nepoužívajú, doba jednoducho pokročila…

Vďaka štúdiu MBA sa budete musieť naučiť lepšie organizovať svoj čas, prehodnotiť priority, odsunúť bokom „lelkovanie“ pri sociálnych sieťach, alebo logických hrách, ktorými ste si doteraz chceli aspoň trochu zbystrovať myseľ.

Na European School of Business & Management je možné MBA študovať online, budete mať novú skúsenosť. Väčšina z nás študovala online tak možno jazykovú školu. Tu sa stretnete s profesionálnym prístupom, školy ponúkajúce MBA štúdium sú v online štúdiu zbehlé, budete žasnúť, ako všetko dokonale funguje. A vy toho budete súčasťou.

To, čo vás zaujíma, baví, budete môcť konzultovať s odborníkmi z praxe. Nemá na vás manžel čas, alebo je zameraný na inú oblasť, čo sa zamestnania týka? Vo firme ste ťahúň a nie je v nej nikto, s kým môžete riešiť to, či ono? Tu vás vypočujú, poradia, a to všetko nestranne.

Potom, čo získate prestížny titul MBA, na seba budete právom pyšní. Svojho času ani investície nebudete rozhodne ľutovať. Podajte si prihlášku ešte dnes.

Mohlo by se vám líbit

Chýba vám pekný a kvalitný záhradný altánok? Vieme, kde dobre nakúpite

Mať záhradu alebo chalupu s malým pozemkom je doslova raj pre naše telo i myseľ. Pokiaľ máte radi posedenie...

Efektívne techniky strihania pre rôzne typy srsti psov a mačiek

Domáci miláčikovia prinášajú do našich životov veľa radosti. Avšak vyžadujú aj pravidelnú starostlivosť, ktorá sa nezaobíde bez strihania srsti....
- Komerční sdělení -zpravy

Zmena je dobrá: ako manažment zmien môže posilniť vašu firmu

Zmeny sú neodmysliteľnou súčasťou ľudského bytia i podnikania. Každá firma je konfrontovaná s výzvami a príležitosťami, ktoré ju môžu...

Už jste četli?

Chýba vám pekný a kvalitný záhradný altánok? Vieme, kde dobre nakúpite

Mať záhradu alebo chalupu s malým pozemkom je doslova...

Efektívne techniky strihania pre rôzne typy srsti psov a mačiek

Domáci miláčikovia prinášajú do našich životov veľa radosti. Avšak...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje