- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyChcete schudnúť? Pomôže vám nový produkt na trhu s...

Chcete schudnúť? Pomôže vám nový produkt na trhu s názvom PURE SLIMM

-

- Komerční sdělení -aktuality

Či už ste žena alebo muž a prajete si schudnúť, môžete toho docieliť s pomocou PURE SLIMM. Je pritom jedno, či máte kilá navyše, alebo napríklad idete na dovolenku, kde sa chcete dosýta najesť, ale pritom nepribrať. Vyzerať výborne v plavkách budete s Nutraceuticals PURE SLIMM.

To pravé pre každého z nás

Či už máte veľkú nadváhu, pár kíl navyše alebo si prajete udržať svoju váhu, PURE SLIMM chudnutie a detox bude vašim pravým pomocníkom. Pre udržanie váhy môžete zvoliť mesačnú kúru, a ľudia potrebujúci markantné zníženie váhy, môžu použiť minimálne trojmesačnú chudnúcu kúru.

Prečo nový PURE SLIMM

Práve ste našli komplexný ošetrujúci diétny program pre vaše telo s receptúrou z najmodernejších patentovaných molekúl. Má dostatočné množstvo účinných látok a je vytvorený pre ženy aj mužov tohto storočia. Už nemusíte počítať kalórie. Počas kúry nespoznáte stres ani pocit hladu, chudnutie prebieha prirodzene a bezpečne. Budete sa cítiť úplne fit.

PURE SLIMM001 bojuje s tukmi, ktoré už máte, aktivuje metabolizmus na rôznych fyziologických úrovniach, čo je potrebné, pretože odbúravanie tukov v tele sa deje rôznymi mechanizmami. SLIMM001 funguje aj ako detox. Pri ňom sú ale namáhané črevá, pečeň a obličky, preto ich SLIMM001 chráni.

PURE SLIMM002 bojuje s tukmi, ktoré jete, svojou špeciálnou kombináciou patentovaného nutraceutika Nutralga a glukomanánu. Dochádza tak k ovplyvneniu vstrebávania tukov a cukrov i štiepeniu polysacharidov, z ktorých potom nemôžu vzniknúť cukry, ktoré sa menia na tuky. Navyše Nutralga zastavuje rast tukových buniek. Glukomanán je jediná prírodná látka na podporu chudnutia uznávaná EÚ. Potrava sa dostatočne nevstrebáva a vy chudnete. Glukomanán tiež plní miesto v žalúdku, dodáva pocit sýtosti, bráni vysokej konzumácii jedla i spomaľuje vyprázdňovanie jedla zo žalúdka.

Kompletné informácie o PURE SLIMM chudnutie a detox mesačná kúra aj PURE SLIMM chudnutie a detox (3 mesačná kúra) nájdete na puredistrict.sk.

Mohlo by se vám líbit

Viete, čím môžete doma vytvoriť vianočnú atmosféru?

Mať krásne Vianoce je prianím všetkých z nás. Pomáha nám k tomu správny výber darčekov, tá pravá výzdoba, lahodné...

To najlepšie gazpacho u vás doma

Gazpacho je pre horúce letné dni ako stvorené. Jeho základ tvorí veľa zrelej, sviežej zeleniny. Táto dobrota pôvodom z...
- Komerční sdělení -zpravy

Sviatočné pivné rožky

Pivné rožky právom patria na pomyselný rožkový trón. Tajomstvo tejto sviatočnej delikatesy, ktorou môžete pokojne pohostiť aj návštevu, spočíva...

Už jste četli?

Viete, čím môžete doma vytvoriť vianočnú atmosféru?

Mať krásne Vianoce je prianím všetkých z nás. Pomáha...

To najlepšie gazpacho u vás doma

Gazpacho je pre horúce letné dni ako stvorené. Jeho...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje