- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Rady a NávodyChýba vám pekný a kvalitný záhradný altánok? Vieme, kde...

Chýba vám pekný a kvalitný záhradný altánok? Vieme, kde dobre nakúpite

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mať záhradu alebo chalupu s malým pozemkom je doslova raj pre naše telo i myseľ. Pokiaľ máte radi posedenie na záhrade, grilujete a stretávate sa s rodinou vonku, bude sa vám hodiť vonkajšie zastrešenie. K tým kvalitným a cenovo dostupný patrí záhradný altánok.

Rozložiteľný záhradný altánok

Moderný záhradný altánok má tú veľkú výhodu, podobne ako napr. záhradný stan, že sa dá kedykoľvek zložiť a presunúť inam, kde v danej chvíli chcete či potrebujete.

Záhradný altánok je vám k dispozícii v mnohých farebných prevedeniach, vyberú si ako tí, ktorí chcú nenápadný typ, ideálny do vidieckej záhrady, tak tí, ktorí chcú spolu s altánkom priniesť do záhrady farby a oživenie. Aj rozmerovo vám bude určite vyhovovať. V ponuke sú záhradné altánky od veľkosti 2 x 2 m až po veľkosť 6 x 3 m. Tým je možné pod strechu altánku postaviť záhradný nábytok, detské pieskovisko alebo napríklad šmýkačku či čokoľvek iné, načo nemá svietiť slnko, alebo pršať.

Prednosťou altánkov je aj to, že majú nastaviteľnú podchovodú výšku. Vedeli ste, že si môžete vybrať z rôznych typov konštrukcií? Tiež sa dajú podľa ľubovôle pridať alebo odobrať bočné steny. Ochladilo sa večer, alebo páli slnko a chcete bok altánku zatieniť, vytvoriť závetrie? Potom použite bočnú stenu. Kedykoľvek ju zase rýchlo a jednoducho odstránite.

Dostupné náhradné diely a jednoduché skladovanie

K tomuto záhradnému vybaveniu je možné kúpiť mnoho náhradných dielov, ktoré sú ihneď pripravené na odoslanie.

Čo sa týka skladovania, záhradné altánky, nožnicové stany, záhradné stany a ďalšie, je ľahké správne skladovať. Na zimu ich stačí rozložiť a uložiť na suché miesto.

Vyberte si model presne podľa vašich potrieb a prianí. Využitie je bohaté a rozmanité, nožnicový stan môžete použiť aj ako predajný stánok, stánok na prezentáciu firmy atď. Viac informácií nájdete na expodom.sk.

Mohlo by se vám líbit

Štúdium MBA je prínosné pre podnikateľky aj mamičky na rodičovskej dovolenke

Je všeobecne známe, že ak chceme byť pre zamestnávateľov zaujímaví, mali by sme sa neustále vzdelávať. To ale platí...

Efektívne techniky strihania pre rôzne typy srsti psov a mačiek

Domáci miláčikovia prinášajú do našich životov veľa radosti. Avšak vyžadujú aj pravidelnú starostlivosť, ktorá sa nezaobíde bez strihania srsti....
- Komerční sdělení -zpravy

Zmena je dobrá: ako manažment zmien môže posilniť vašu firmu

Zmeny sú neodmysliteľnou súčasťou ľudského bytia i podnikania. Každá firma je konfrontovaná s výzvami a príležitosťami, ktoré ju môžu...

Už jste četli?

Štúdium MBA je prínosné pre podnikateľky aj mamičky na rodičovskej dovolenke

Je všeobecne známe, že ak chceme byť pre zamestnávateľov...

Efektívne techniky strihania pre rôzne typy srsti psov a mačiek

Domáci miláčikovia prinášajú do našich životov veľa radosti. Avšak...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje