- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
HoroskopySte ostražitý jeleň, mierumilovný havran alebo zle čitateľný had?...

Ste ostražitý jeleň, mierumilovný havran alebo zle čitateľný had? Vaša povaha podľa indiánskeho horoskopu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Modifikáciou astrologických rozborov, tzv. horoskopov, je celý rad. Prečítajte si, pod aký zvierací totem spadá váš dátum narodenia podľa indiánov. Aké vlastnosti vám indiánsky horoskop prisudzuje?

Červený jastrab (21. 3. – 19. 4.)
Ste charizmatická, vedúca a inšpiratívna osobnosť. Nebojíte sa neznámeho a máte dostatok odvahy a síl kráčať po nevyšliapaných cestách. Obvykle presne viete, čo chcete, a pokiaľ veci nejdú podľa vašich predstáv, inklinujete k netrpezlivosti a výbušnosti. Podľa západnej astrológie vám vládne planéta Mars, ktorá vás zásobuje výraznou energiou, túžbou a rozhodnosťou. Jej charakter vykazuje jasnú podobnosť s vlastnosťami červeného jastraba, indiánskeho symbolu slobody, ktorý ovplyvňuje obdobie vášho narodenia. Let červeného jastraba vám poskytuje voľnosť a dokáže vás vyslobodiť z drsného pozemského terénu. Rýchlejšie ako ostatní sa dostanete tam, kam potrebuje, lietate vysoko a máte pozičnú výhodu nad svojou „korisťou“. Úskalím vašej povahy býva niekedy zbytočná neohrozenosť; poháňaní vášňou si často plne neuvedomujete všetky prekážky a riziká, ktoré so sebou vaše konanie môže prinášať.

Bobor (20. 4. – 20. 5.)
Ste spoľahlivá, praktická a vytrvalá osobnosť. Preferujete osvedčené a inklinujete k istotám zavedeného, ​​než by ste iniciovali vznik nového projektu. Neradi riskujete a púšťate sa do neznáma. V západnej astrológii vám vládne planéta lásky Venuše, preto ste zmyselní a často aj veľmi fyzicky príťažliví. Podobné vlastnosti odráža v indiánskej tradícii totem bobra; taktiež toto zviera trávi väčšinu času budovaním bezpečného príbytku. Bobor vytrvalo stavia svoju hrádzu, ostrov istoty, ktorý mu pomáha ochrániť seba a svoju rodinu pred drsným svetom vonku. Na získaní takého miesta tvrdo pracujete a venujete tomu maximum svojho času. Máte veľmi obetavú povahu, len málokedy však uhnete z cesty a vytrvalo idete za tým, čo ste si predsavzali. Úskalím vášho charakteru je niekedy až neuveriteľná úpornosť, vďaka ktorej sa môžete vzdialiť ostatným ľuďom aj iným radostiam. Pozor si dajte aj na to, aby sa s vami váš partner nezačal nudiť.

Jeleň (21. 5. – 20. 6.)
Pokiaľ ste sa narodili v tomto období, disponujete ostražitosťou a zvedavosťou. Nebezpečenstvo i šance odhadnete v samotnom začiatku, oveľa skôr ako väčšina ostatných. V západnej astrológii vám vládne Merkúr, planéta komunikácie, ktorá vám okrem iného prepožičiava aj výnimočnú bystrosť a rýchlosť myslenia. V indiánskej astrológii sa táto energia odráža v toteme jeleňa. Oproti iným ľuďom mávate výhodu perfektného úsudku. Dokážete sa citlivo pohybovať v najrôznejších situáciách a viete presne vyhodnotiť svoje možnosti. Často bývate o krok vpred ako ostatní a zareagujete v okamihu, ktorého potenciál druhí vôbec nedokážu vyhodnotiť. Máte vynikajúcu intuíciu a váš prirodzený nadhľad vám poskytuje určitý presah. Úskalím vašej povahy je však značná prelietavosť a neochota dlho zotrvávať na jednom mieste. To vám sťažuje život v mnohých oblastiach, osobný život nevynímajúc.

Ďateľ (21. 6. – 21. 7.)
Ak ste narodení v tomto období, patríte k citlivým jedincom so silnými ochraniteľskými ambíciami. Chápete význam výchovy a svoje opatrovateľské schopnosti viete využiť na podporu všetkého, čo máte radi – či už je reč o vlastnom dieťati, partnerovi alebo napríklad záhrade pri dome. V indiánskej tradícii je ďateľ, ktorému je zasvätené obdobie vášho narodenia, známy a uctievaný pre svoju schopnosť vytvoriť dokonalé hniezdo pre svojich potomkov, čo sa silne odráža aj vo vašom charaktere. Pokiaľ to ale z nejakého dôvodu nevyjde, býva pre vás veľmi ťažké sa vzdať a priznať, že ďalšia snaha nemá zmysel. Rovnako ako datlá, aj vás je ťažké zastaviť. Pre svoju obetavosť a neutíchajúce túžbu po rodinnom šťastí môžete prehliadnuť dôležité signály a svojou nadštandardnou starostlivosťou a maximálnym nasadením mnohokrát druhého „udusíte“. Harmónia sa nezíska tlakom a sebazapieraním. Niekedy sa skúste riadiť nadčasovým príslovím, že menej znamená viac.

Losos (22. 7. – 21. 8.)
Pokiaľ ste sa narodili v tomto období, disponujete mimoriadnou energiou. Máte veľmi silnú vôľu a nákazlivú životnú vášeň. V indiánskej tradícii sa verí, že jedinci narodení v tejto fáze roku majú vlastnosti podobné lososovi, ktorý sa aspoň raz v živote intuitívne zapojí do tvorivej cesty za účelom reprodukcie. Táto cesta však vyžaduje úplné odhodlanie, pretože losos často riskuje svoj život, aby sa dostal tam, kam potrebuje. To sa sčasti odráža aj vo vašom charaktere. Obvykle presne viete, čo chcete, a za svojim cieľom neohrozene kráčate. Odradí vás len máločo. Ste kreatívna osobnosť s pružnou mysľou, skvele však viete využiť aj logické myslenie. Túžite po uznaní a život sa snažíte prežívať naplno. Poznáte svoj potenciál a čas od času posúvate vlastné hranice. Dokážete motivovať ostatných, ktorým je vo vašej prítomnosti obvykle dobre.

Mohlo by se vám líbit

Studenú podlahu nestačí prekryť kobercom. Je nutná rekonštrukcia?

Studená podlaha znižuje tepelný komfort domu či bytu a zároveň zvyšuje účty za kúrenie. Prekryť ju kobercom nestačí. Odborník radí,...

Alantoín a iné bomby na hydratáciu a omladenie

Na omladenie, regeneráciu či vypnutie pleti sa používa mnoho prírodných látok, ktoré pochádzajú z rastlín alebo živočíchov. Jedným z nich je...
- Komerční sdělení -zpravy

Elektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

Stále lipnete na tlačených knihách? Potom sa o veľa ochudobňujete. Elektronické knihy so sebou totiž prinášajú množstvo zaujímavých možností,...

Už jste četli?

Studenú podlahu nestačí prekryť kobercom. Je nutná rekonštrukcia?

Studená podlaha znižuje tepelný komfort domu či bytu a zároveň...

Alantoín a iné bomby na hydratáciu a omladenie

Na omladenie, regeneráciu či vypnutie pleti sa používa mnoho...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje