- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyKde sa v domácnosti drží najviac vlhkosti a ako...

Kde sa v domácnosti drží najviac vlhkosti a ako s ňou zatočiť?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nadmerná vzdušná vlhkosť ovplyvňuje naše zdravie. Kde všade ju nájdeme? Možno to pre vás bude prekvapenie. Prečo vlastne vlhkosť v jednotlivých miestnostiach vzniká a ako jej predchádzať?

Možno je to prekvapivé, ale vyššiu vlhkosť môžete doma objaviť aj tam, kde by ste ju nečakali. Pritom je ľahké jej predísť. Stačí vedieť, kde a za akých podmienok sa bude chcieť votrieť do vašej domácnosti.

Kúpeľňa

Ukážkovým príkladom vysokej vlhkosti v miestnosti je rozhodne kúpeľňa. Každodenné sprchy a kúpele priamo zaplavia celú miestnosť parou a kvapky vody sa usadzujú všade, kde je to možné. Nájdete ich na oknách, zrkadlách aj stenách sprchovacieho kúta. Veľký podiel na vysokej vlhkosti nesie aj kúpanie, umývanie a pranie. Funguje okamžité intenzívne vetranie. V prípade, že nestačí, môžete použiť novú generáciu pohlcovačov, ktorá je vytvorená na veľkú nárazovú vlhkosť. Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360 ° KÚPEĽŇA pracuje okamžite a už po 6 hodinách uvidíte prvé výsledky. Bol vytvorený špeciálne na absorpciu väčšieho množstva vlhkosti a jeho široké otvory so špeciálnym tvarom a sklonom zvyšujú výkon pohlcovania vlhkosti.

Kuchyňa

Viete, že nepríjemné prostredie môže vplyvom vysokej vlhkosti vznikať aj v kuchyni? Rýchlovarná kanvica priamo vysiela do okolia veľké množstvo pary. Najväčším nositeľom vlhkosti v tejto miestnosti je samozrejme varenie. A ak má váš digestor svoje najlepšie roky za sebou, nezvládne vysať toľko pary ako predtým, zostáva v kuchyni vzduch nasýtený vodnými parami. Ako si s touto nepríjemnosťou poradiť? Môžete utierať linku suchým uterákom, variť s pokrievkami, zaistiť lepší výkon digestora, alebo intenzívne vetrať.

Keď tieto opatrenia nedostačujú, umiestnite napríklad na parapet pohlcovač vlhkosti.
Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360 ° funguje obdobne ako pohlcovač do kúpeľne. Nepotrebuje žiadnu elektrickú prípojku ani batérie. Vlhkosť pohlcujú špeciálne tablety, ktoré ju premieňajú na tekutinu. Aerodynamický tvar prístroja umožňuje 360 ​​° cirkuláciu vzduchu a tým maximálnu absorpciu vlhkosti.

Tableta vydrží 1-2 mesiace v závislosti od veľkosti miestnosti a koncentrácie vzdušnej vlhkosti. Následne ju potom môžete vymeniť za novú. Špeciálne tablety navyše eliminujú zatuchnutý zápach a vďaka esenciálnym olejom priestor prevoňajú veľmi jemnou, nevtieravou vôňou. Prístroje sú navyše vyrobené z ekologicky šetrného materiálu, ktorý umožňuje recykláciu.

Mohlo by se vám líbit

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre, by mala mať každá žena. Preto by mala zájsť aspoň...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych prostrediach od lesov až po mestské oblasti. Patria medzi najobľúbenejšie...
- Komerční sdělení -zpravy

Trápite sa s akné? Na vine môže byť hormonálna nerovnováha.

S akné sa najčastejšie stretávame v puberte. V dnešnej dobe, ale existuje veľké množstvo žien, ktoré s ním zápasí aj v dospelosti. Niekedy...

Už jste četli?

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre,...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje