- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyKde sa v domácnosti drží najviac vlhkosti a ako...

Kde sa v domácnosti drží najviac vlhkosti a ako s ňou zatočiť?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nadmerná vzdušná vlhkosť ovplyvňuje naše zdravie. Kde všade ju nájdeme? Možno to pre vás bude prekvapenie. Prečo vlastne vlhkosť v jednotlivých miestnostiach vzniká a ako jej predchádzať?

Možno je to prekvapivé, ale vyššiu vlhkosť môžete doma objaviť aj tam, kde by ste ju nečakali. Pritom je ľahké jej predísť. Stačí vedieť, kde a za akých podmienok sa bude chcieť votrieť do vašej domácnosti.

Kúpeľňa

Ukážkovým príkladom vysokej vlhkosti v miestnosti je rozhodne kúpeľňa. Každodenné sprchy a kúpele priamo zaplavia celú miestnosť parou a kvapky vody sa usadzujú všade, kde je to možné. Nájdete ich na oknách, zrkadlách aj stenách sprchovacieho kúta. Veľký podiel na vysokej vlhkosti nesie aj kúpanie, umývanie a pranie. Funguje okamžité intenzívne vetranie. V prípade, že nestačí, môžete použiť novú generáciu pohlcovačov, ktorá je vytvorená na veľkú nárazovú vlhkosť. Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360 ° KÚPEĽŇA pracuje okamžite a už po 6 hodinách uvidíte prvé výsledky. Bol vytvorený špeciálne na absorpciu väčšieho množstva vlhkosti a jeho široké otvory so špeciálnym tvarom a sklonom zvyšujú výkon pohlcovania vlhkosti.

Kuchyňa

Viete, že nepríjemné prostredie môže vplyvom vysokej vlhkosti vznikať aj v kuchyni? Rýchlovarná kanvica priamo vysiela do okolia veľké množstvo pary. Najväčším nositeľom vlhkosti v tejto miestnosti je samozrejme varenie. A ak má váš digestor svoje najlepšie roky za sebou, nezvládne vysať toľko pary ako predtým, zostáva v kuchyni vzduch nasýtený vodnými parami. Ako si s touto nepríjemnosťou poradiť? Môžete utierať linku suchým uterákom, variť s pokrievkami, zaistiť lepší výkon digestora, alebo intenzívne vetrať.

Keď tieto opatrenia nedostačujú, umiestnite napríklad na parapet pohlcovač vlhkosti.
Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360 ° funguje obdobne ako pohlcovač do kúpeľne. Nepotrebuje žiadnu elektrickú prípojku ani batérie. Vlhkosť pohlcujú špeciálne tablety, ktoré ju premieňajú na tekutinu. Aerodynamický tvar prístroja umožňuje 360 ​​° cirkuláciu vzduchu a tým maximálnu absorpciu vlhkosti.

Tableta vydrží 1-2 mesiace v závislosti od veľkosti miestnosti a koncentrácie vzdušnej vlhkosti. Následne ju potom môžete vymeniť za novú. Špeciálne tablety navyše eliminujú zatuchnutý zápach a vďaka esenciálnym olejom priestor prevoňajú veľmi jemnou, nevtieravou vôňou. Prístroje sú navyše vyrobené z ekologicky šetrného materiálu, ktorý umožňuje recykláciu.

Mohlo by se vám líbit

Elektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

Stále lipnete na tlačených knihách? Potom sa o veľa ochudobňujete. Elektronické knihy so sebou totiž prinášajú množstvo zaujímavých možností,...

Tipy na vianočné darčeky                                                                

Neviete, čo nadeliť pod stromček svojim milým? Máme pre vás tipy, ktoré mnohé zjednodušia podľa osobnosti obdarovaného. Hľadáte darček...
- Komerční sdělení -zpravy

Čo je to BB krém a pre koho je vhodný?

BB krém je produkt, ktorý by sme zjednodušene mohli opísať ako ľahký make-up s hydratačnými vlastnosťami a schopnosťou ochrany proti...

Už jste četli?

- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje