- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Móda a ŠtýlInovácie v detských kočíkoch a autosedačkách 

Inovácie v detských kočíkoch a autosedačkách 

-

- Komerční sdělení -aktuality

Potreby a preferencie detí a ich rodičov sú rôzne. Aj to je dôvod, prečo detské kočíky disponujú množstvom inovatívnych funkcií. Výrobcovia sa neustále snažia prichádzať s novinkami, ktoré zvýšia bezpečnosť, komfort i dizajn.  

Prečítajte si, akými inováciami zaujme kočík či detská autosedačka.

Detské kočíky a inovácie, ktoré s nimi prichádzajú 

Je pravda, že detská postieľka je pre oddych dieťaťa kľúčová, no podceňovať by ste nemali ani detský kočík a jeho inovatívne funkcie. Čo stojí za zmienku? 

Ak sa vrátime desiatky rokov dozadu, detské kočíky z toho obdobia sú neporovnateľné s tými dnešnými, či už ide o dizajn, bezpečnosť alebo pohodlie. Moderné detské kočíky disponujú celoročnou výbavou, napríklad letným integrovaným sedadlom, odvetrávaním, šiltom proti vetru či vode z odpudivej tekutiny. 

Inováciami si prešli aj kolesá. Lacné verzie majú, spravidla, plastové kolesá, tie kvalitnejšie sú vyplnené vzduchom či penou a určené do terénu. Kvalitu kočíkov zvyšuje aj odpruženie všetkých kolies a reflexné prúžky kvôli dobrej viditeľnosti a trakcii. 

Slnečná strieška dokáže dieťa chrániť pred škodlivým slnečným žiarením. Za zmienku stojí aj veľký nákupný kôš, ktorý dokáže uniesť až neuveriteľných 15 kíl. K inováciam patrí aj ľahká inštalácia a demontáž kočíka prostredníctvom klik systému. 

Detská autosedačka a inovatívne funkcie 

Inovácie sa nevyhýbajú ani detským autosedačkám. Sú zhotovené tak, aby boli pohodlné nielen pre dieťa, ale i pre ostatných v aute. Napríklad novorodenecké autosedačky sa dajú otočiť na stranu, čo zjednodušuje nastupovanie a vystupovanie. 

Za zmienku stoja aj prepracované systémy polohovania, vďaka ktorým môže dieťa pri cestovaní relaxovať. Mnohé majú integrované slnečné striešky, ktoré chránia pred slnkom. Patentované opierky hlavy, nastaviteľný sklon autosedačky či systém cirkulácie vzduchu neustále prechádzajú vylepšeniami, čo je zárukou neustálych inovácií aj smerom do budúcnosti. 

Mohlo by se vám líbit

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na výber mnoho foriem cvičenia, z ktorých kardiovaskulárny tréning patrí medzi...

Fruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

Ovocné automaty sú skrátka nesmrteľná klasika. Hráči ich milujú a provideri neustále servírujú nové a vylepšené kúsky, pre maximálny...
- Komerční sdělení -zpravy

Najčastejšie zdravotné problémy žien a ako sa im vyhnúť

Zdravie žien je komplexná téma, ktorá zahŕňa rôzne aspekty od hormonálnych porúch až po duševné zdravie. V tomto článku...

Už jste četli?

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na...

Fruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

Ovocné automaty sú skrátka nesmrteľná klasika. Hráči ich milujú...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje