- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženySnažíte sa otehotnieť? Doplňte telu potrebné látky a podporte...

Snažíte sa otehotnieť? Doplňte telu potrebné látky a podporte svoju hormonálnu rovnováhu.

-

- Komerční sdělení -aktuality

V dnešnej dobe je cesta za tehotenstvom čím ďalej tým zložitejšia. Ženy uprednostňujú kariéru, do rodinného života sa púšťajú až v neskoršom veku, čo je práve jeden z dôvodov, ktorý ľahšiemu otehotneniu stojí v ceste. Ďalšími dôvodmi sú však stres, s ktorým sa ženy stretávajú v zamestnaní a tiež nezdravý spôsob života, ktorý zahŕňa nevyváženú stravu a nedostatok pohybu. Výsledkom toho všetkého je hormonálna nerovnováha, ktorú treba udržiavať v normále.

Znaky toho, že telo je v nerovnováhe

Ak máte problém s otehotnením, ktoré sa už niekoľko mesiacov nedarí, stretávate sa s hormonálnou nerovnováhou, ak sa spoznávate v nasledujúcich bodoch:

– Menštruačný cyklus je veľmi nepravidelný.

– Menštruácia je bolestivá.

– Dlhodobo sa stretávate s nedostatkom energie.

– Trpíte nadváhou alebo podváhou.

– Bojujete s negatívnym myslením.

Pokiaľ na väčšinu z vyššie spomínaných bodov odpovedáte kladne, je na čase zamerať sa na starostlivosť o vaše telo. Venujte mu dostatok času, odpočívajte ako aktívne, tak aj pasívne a zamerajte sa na zdravú životosprávu. Len tak bude možné nastoliť telu poriadok, s ktorým sa hormonálna rovnováha dostaví.

Cesta za otehotnením

Postavte sa na prvé miesto. Ani práca, ani problémy ostatných nie sú to, čo by vás malo zaujímať. Jediné, čo je dôležité, ste vy a vaše vlastné telo. Stanovte si tri dni v týždni, kedy sa vydáte na prechádzku, na vychádzku na bicykli alebo kolobežke, choďte plávať. Jednoducho si vyberte nejakú aktivitu, pri ktorej telu doprajete pohyb a zároveň ho trochu unavíte, aby ste si následne mohli užiť príjemný odpočinok s knihou a šálkou dobrého čaju.

Ďalej si nastavte stravovacie návyky, jedzte pravidelne a orientujte sa na potraviny, ktoré sú bohaté na zdravé tuky, potrebné vitamíny a minerály. Vyhľadávajte horčík, vápnik, vitamíny C, D, E a vitamíny skupiny B. Všetky tieto látky sú dostupné v mnohých potravinách, ktorých zoznam ľahko nájdete na internete. Bohužiaľ však nie je nikdy isté, či ich z potravín prijmete dostatok. Našťastie existujú doplnky stravy, ktoré dôležité vitamíny a minerálne látky obsahujú. Jedným z nich je Vellena – lahodný nápoj s príchuťou grepu alebo višne. Raz denne stačí obsah jedného vrecúška rozmiešať vo vode a vypiť. Ide o čisto prírodné zloženie, prostredníctvom ktorého budete riešiť príčinu hormonálnej nerovnováhy, nie iba jej dôsledok.

Objednajte si doplnok stravy Vellena na internetových stránkach, ktoré ho ponúkajú vo zvýhodnených balíčkoch za dostupné ceny s darčekom zdarma.

Mohlo by se vám líbit

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na výber mnoho foriem cvičenia, z ktorých kardiovaskulárny tréning patrí medzi...

Fruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

Ovocné automaty sú skrátka nesmrteľná klasika. Hráči ich milujú a provideri neustále servírujú nové a vylepšené kúsky, pre maximálny...
- Komerční sdělení -zpravy

Najčastejšie zdravotné problémy žien a ako sa im vyhnúť

Zdravie žien je komplexná téma, ktorá zahŕňa rôzne aspekty od hormonálnych porúch až po duševné zdravie. V tomto článku...

Už jste četli?

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na...

Fruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

Ovocné automaty sú skrátka nesmrteľná klasika. Hráči ich milujú...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje