- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Rady a NávodyNová TriChroma L9G s laserovou technológiou posúva hranice možného...

Nová TriChroma L9G s laserovou technológiou posúva hranice možného a prináša špičkový kinozážitok domov

-

- Komerční sdělení -aktuality

Najnovšia špičková laserová TV Hisense TriChroma 100L9G a 120L9G pre najnáročnejších divákov práve mieri na trh. Má vo svojej väčšej verzii zobrazovací panel s uhlopriečkou cez tri metre (120 palcov). Využíva pokročilú projekčnú technológiu na ultrakrátku vzdialenosť s tromi laserovými lúčmi.
hi1.jpg

V pokrytí farebného spektra dosahuje absolútne najvyššiu hodnotu (107% BT2020) av danej kategórii je špičkový aj jas až 420 nitov. S podporou zvukovej kinotechnológie Dolby Atmos a reproduktormi s výkonom 40 W sa ocitnete priamo medzi hrdinami. A keď budete sledovať vďaka šikovným funkciám a rýchlemu operačnému systému VIDAA Smart OS športové prenosy alebo hrať streamované hry, pohyb bude taký rýchly a plynulý, ako by ste boli na štadióne alebo v akcii.

Tri laserové lúče
Hisense práve uvádza novú generáciu laserových televízorov s inovovanou obrazovou technológiou TriChroma. Táto TV s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou (30,3 cm) používa RGB architektúru s využitím troch laserových lúčov a prekonáva doteraz známe hranice pre skutočne živé a jasné farby.

Farby a jas lepší ako v klasických TV aj kine

Dokáže ako prvý pokryť viac ako 90% farebného spektra viditeľného ľudským okom av súčasnosti predstavuje v kategórii veľkých TV absolútne najvyšší štandard. Farebný gamut tejto TV prevyšuje o 7% najnovší farebný štandard pre televízne vysielanie a o plných 50% najlepšie kino. Dosahuje totiž hodnoty 107% štandardu BT2020 pre farebné TV vysielanie, ktorý je métou výrobcov a dokonca 151% štandardu DCI-P3 pre filmové farby.

Oproti predchádzajúcim modelom je vyšší aj jas, a to o plných 20% – dosahuje hodnotu až 420 nitov a prevyšuje jas aj niektorých bežných televízorov. Svetelný tok je úctyhodných 3000 lúmenov.

Obrie projekčné plátno pre nevšedné zážitky
Pozadu nie je ani veľkosť projekčného plátna. Začína na 100 palcoch, na trh príde aj verzia s uhlopriečkou cez tri metre (120 palcov). Veľkorysý zobrazovací panel ponúkne vďaka HDR skvelý obraz s verným podaním farieb, dokonalou hĺbkou a vykreslenými detailmi v tmavých aj svetlých častiach obrazu súčasne, ako to poznáte z kina – ale v pohodlí domova. Pritom nie je potrebné, aby bola v miestnosti úplná tma. So širokým pozorovacím uhlom uvidíte navyše rovnako dobre z akéhokoľvek miesta.

Šetrný k očiam
Televízor vyniká nízkymi emisiami modrého svetla a navyše vďaka svojmu technologickému riešeniu neziari do očí. Je preto šetrnejší k zraku aj pri sledovaní zblízka, kedy je zážitok zo sledovania najsilnejší.

Nová laserová TV TriChroma L9G využíva RGB architektúru a rýchly a výkonný chipset s modernou projekčnou technológiou DLP® spoločnosti Texas Instruments. „Projekčný systém X-Fusion™ generuje veľmi úzky svetelný lúč s jasom až 420 nitov. Svetelná vlna je úplne čistá a na rozdiel od obyčajného projektora bez rozptylu svetla. Čaká vás tak skutočne nadštandardný obraz so širokou škálou prirodzených, čistých a sýtych farieb bez presvietenia, s bohatými detailmi a realistickým kontrastom.,“ hovorí Matej Hušták, produktový manažér Hisense pre ČR a SR.

Plynulý obraz aj v najdynamickejších okamihoch

hi4.jpg
Pri sledovaní filmov, seriálov i športových zápolení sa dočkáte aj v tých najrýchlejších scénach obrazu bez šmúh a nepresností. S dobou odozvy procesora na mikrosekunde a technológiou MEMC je totiž pohyb plynulejší – dokonca aj v porovnaní s vrcholnou technológiou OLED až 10x.

Kinozvuk pre silnejšie zážitky
Nová laserová TV podporuje zvukový štandard Dolby Atmos používaný v kine, a teda priestorové podanie zvuku. Zvukový zážitok ešte vstavané reproduktory s celkovým výkonom 40 W decentne ukryté v ovládacej konzole. Akákoľvek scéna, či už dráma, šport alebo akcia, vás úplne pohltí.

Kompletné centrum zábavy
Chytrá laserová TV TriChroma využíva vlastnú inteligentnú platformu VIDAA, ktorá je intuitívna, rýchla a ponúka podporu pre rad streamovaných služieb: napríklad YouTube, Netflix a Amazon Prime, na ovládači nájdete aj tlačidlo pre rýchly prístup k Facebook Watch. Umožňuje využívať veľké množstvo predinštalovaných aplikácií vrátane slovenských alebo aplikáciu uefa.tv pre futbalových nadšencov. Filmových fanúšikov poteší FilmMaker Mode pre prehrávanie filmov tak, ako ich zamýšľal režisér.

TV má vstavané rozhranie Bluetooth a rýchlu dvojpásmovú Wi-Fi pre bezdrôtové pripojenie. Samozrejmosťou je ovládanie a zdieľanie obsahu prostredníctvom aplikácie RemoteNow v telefóne či tablete. TV získala certifikáciu TÜV Rheinland za nízke emisie modrého svetla a ochranu súkromia.

Mohlo by se vám líbit

Štúdium MBA je prínosné pre podnikateľky aj mamičky na rodičovskej dovolenke

Je všeobecne známe, že ak chceme byť pre zamestnávateľov zaujímaví, mali by sme sa neustále vzdelávať. To ale platí...

Chýba vám pekný a kvalitný záhradný altánok? Vieme, kde dobre nakúpite

Mať záhradu alebo chalupu s malým pozemkom je doslova raj pre naše telo i myseľ. Pokiaľ máte radi posedenie...
- Komerční sdělení -zpravy

Efektívne techniky strihania pre rôzne typy srsti psov a mačiek

Domáci miláčikovia prinášajú do našich životov veľa radosti. Avšak vyžadujú aj pravidelnú starostlivosť, ktorá sa nezaobíde bez strihania srsti....

Už jste četli?

Štúdium MBA je prínosné pre podnikateľky aj mamičky na rodičovskej dovolenke

Je všeobecne známe, že ak chceme byť pre zamestnávateľov...

Chýba vám pekný a kvalitný záhradný altánok? Vieme, kde dobre nakúpite

Mať záhradu alebo chalupu s malým pozemkom je doslova...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje