- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyVytvorte si dokonalé zázemie pre sušenie prádla

Vytvorte si dokonalé zázemie pre sušenie prádla

-

- Komerční sdělení -aktuality

Sušenie prádla je jednou z najbežnejších činností v domácnosti. Sušiaky na prádlo nemajú šancu z našich domácností úplne zmiznúť. Aj keď máme sušičku prádla, vždy sa nájde také, ktoré v nej sušiť nechceme, či sa to neodporúča.

více v článku...

Stojanový sušiak na prádlo ako pohotovosť

Do každej domácnosti patrí stojanový sušiak na prádlo. Umožňuje vám kedykoľvek riešiť sušenie, naviac pomerne pružne. Jednoducho ho napríklad priblížite k radiátoru a využijete tak teplo pre rýchlejšie vysušenie. Tiež ho podľa potreby môžete kedykoľvek preniesť do inej miestnosti, či dokonca postaviť na balkón a na terasu. Pokiaľ príliš nefúka, poslúži na pohotovostné sušenie bielizne aj na záhrade.

Stropné sušiaky na prádlo neprekážajú

Vadí vám vaša prádelná šnúra v kúpeľni? Tá bežná nie je ani praktickou, ani estetickou. Nedočiahneme na ňu, zato však zavadzia pri kúpaní aj sprchovaní. Vyriešte to moderne. Stropné sušiaky na prádlo sú dnes estetické, pretože šnúry nahradili praktické tyče. Súčasne je mechanizmus uspôsobený tomu, že si každú tyč môžeme kedykoľvek priblížiť, a zase ju vytiahnuť nahor do výšky, v ktorej nebude prekážať dokonca ani so zaveseným prádlom. Tieto sušiaky bielizne, ktoré prinášajú revolúciu do sušenia v interiéroch, predáva PENAR Slovakia.

Praktické sušenie aj na balkóne

Avšak sušiaky na prádlo umiestnite aj na balkóne. Už sme zmienili tie stojanové. Pripevníte sem ale aj vyťahovacie balkónové sušiaky. Vypadajú esteticky a jednoducho si regulujete, v akej výške bielizeň sušíte. Spodné prádlo tak môžete sušiť nižšie, tak, aby nebolo na balkóne vidieť.

Sušte moderne

Vymeňte staré sušiaky na prádlo za nové, moderné. Naučte sa sušiť vďaka nim taktiež úspornejšie. Aj v zime dokážete šetriť tým, že necháte prádlo schnúť vonku, kľudne na mraze, a len následne ho dosušíte v bubnovej sušičke, vďaka čomu tiež eliminujete potrebu žehliť. V lete je voľba sušenia na slniečku samozrejmosťou. Sušenie na balkóne je rýchle aj ekologické.

Mohlo by se vám líbit

Dámske spodničky pod šaty: pohodlné a sexi

Keď sa povie spodnička, mnohým z nás sa vybavia spomienky z detstva. Keď sa naše mamy a staré mamy...

Ako zvýšiť bezpečnosť pre vaše deti pri bicyklovaní

Každý rodič chce pre svoje dieťa maximálne bezpečenie. Či už je dieťa vonku s kamarátmi, v škole alebo chodí...
- Komerční sdělení -zpravy

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre, by mala mať každá žena. Preto by mala zájsť aspoň...

Už jste četli?

Dámske spodničky pod šaty: pohodlné a sexi

Keď sa povie spodnička, mnohým z nás sa vybavia...

Ako zvýšiť bezpečnosť pre vaše deti pri bicyklovaní

Každý rodič chce pre svoje dieťa maximálne bezpečenie. Či...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje