- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyTrápite sa s akné? Na vine môže byť hormonálna nerovnováha.

Trápite sa s akné? Na vine môže byť hormonálna nerovnováha.

-

- Komerční sdělení -aktuality

S akné sa najčastejšie stretávame v puberte. V dnešnej dobe, ale existuje veľké množstvo žien, ktoré s ním zápasí aj v dospelosti. Niekedy sa jedná o obyčajný pupienok, ktorý sa za pár dní zahojí. V horšom prípade sa ale objavujú nepríjemné vyrážky, ktoré nielen bolia, ale tiež kazia vzhľad celej tváre. To sa v neposlednom rade môže tiež negatívne prejaviť na sebavedomí žien. Na vine môže byť hormonálna nerovnováha, netýka sa práve vás?

více v článku...

Prejavy hormonálnej nerovnováhy

Hormóny ovplyvňujú fungovanie u väčšiny žien. Niektoré sú nimi ovplyvnené viac, niektoré menej. Pokiaľ ste práve vy tou, ktorá nechápe vždy dobrú náladu svojej kamarátky, popremýšľajte, či váš problém nemá hormonálny charakter. Hormonálna nerovnováha sa prejavuje rôznymi spôsobmi. Okrem akné, tiež bolestivou menštruáciou, PMS (predmenštruačný syndróm), nepravidelným menštruačným cyklom, nafukovaním, náladovosťou a podráždenosťou.

Ako dostať svoje telo opäť do hormonálnej rovnováhy?

Ak skutočne trpíte hormonálnou nerovnováhou, je potrebné nastoliť vášmu telu nový režim. Dbajte na pravidelnú a vyváženú stravu, dostatočný spánok a pravidelný pohyb. Táto rutina je pre podporu správnych funkcii ženského tela úplne kľúčová. Dopomôcť jej však môžete tiež kvalitnými doplnkami stravy s vybraným zložením. Doplnok výživy pre hormonálne zdravie žien – Vellena obsahuje vyvážené množstvo vitamínov, minerálov, bylinných extraktov a aminokyselín. Jeho užívanie je veľmi jednoduché. Jedno vrecúško nápoja v prášku sa rozrobí v 100 ml vody a pije sa jedenkrát denne. Užívaním lahodného nápoja s príchuťou grepu či višne ľahko doplníte telu potrebné živiny a podporíte tak nastolenie hormonálnej rovnováhy.

Nakupujte výhodne

Jedno balenie Velleny – doplnku výživy pre hormonálnu nerovnováhu, vystačí na jeden mesiac, pričom jedná dávka vás vyjde na 1,2 € denne. Pri kúpe dvojbalenia získate dennú dávku za menej ako 1€ a pri zakúpení najvýhodnejšieho balenia dostanete dokonca aj praktickú cestovnú taštičku ako darček. Zabaliť si do nej môžete napríklad dostatočné množstvo Velleny na dovolenku, ktorú si konečne užijete so zdravo-vyzerajúcou pleťou.

Na fotkách môžete vidieť výsledky, ktoré sú dosiahnuteľné pri pravidelnom užívaní Velleny. S výsledkami sa s nami podelili zákazníčky Velleny.

Předchozí článekVytvorte si dokonalé zázemie pre sušenie prádla
Další článekKos

Mohlo by se vám líbit

Dámske spodničky pod šaty: pohodlné a sexi

Keď sa povie spodnička, mnohým z nás sa vybavia spomienky z detstva. Keď sa naše mamy a staré mamy...

Ako zvýšiť bezpečnosť pre vaše deti pri bicyklovaní

Každý rodič chce pre svoje dieťa maximálne bezpečenie. Či už je dieťa vonku s kamarátmi, v škole alebo chodí...
- Komerční sdělení -zpravy

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre, by mala mať každá žena. Preto by mala zájsť aspoň...

Už jste četli?

Dámske spodničky pod šaty: pohodlné a sexi

Keď sa povie spodnička, mnohým z nás sa vybavia...

Ako zvýšiť bezpečnosť pre vaše deti pri bicyklovaní

Každý rodič chce pre svoje dieťa maximálne bezpečenie. Či...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje