- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Móda a Štýl3 kroky k zdravým a hustým vlasom

3 kroky k zdravým a hustým vlasom

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete mať dlhé, krásne a zdravé vlasy? V tomto článku vám odhalíme zaručené tipy, ktoré vedú k vysnívaným dlhým a hustým vlasom.
Rast vlasov je pomalý, dlhý a náročný proces. Existuje však niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby boli hustejšie a rástli tak rýchlo, ako to len ide.

Ako rastú vlasy?
V prvom rade je dobré pochopiť, ako vlastne vlasy rastú. Existujú tri základné rastové fázy. Prvej fáze sa hovorí rastová a áno, v tejto fáze vlasy rastú. Dĺžku fáz určuje naša genetika, čo je dôvod, prečo si niektorí ľudia môžu nechať narásť vlasy až k pásu, zatiaľ čo iní sa snažia dostať cez ramená! V ďalšej, tzv. prechodnej fáze, prestávajú vlasy rásť a dostávajú sa pomaly do kľudovej fázy, kde postupne vypadnú. Práve táto kľudová fáza umožňuje folikulom regenerovať sa, takže následne môžu rásť nové, zdravé vlasy.

Krok č. 1: Starajte sa o pokožku hlavy
Keď si umývate vlasy, nezabudnite tiež premasírovať pokožku hlavy. To podporí prietok krvi do folikulov a dodá tak dôležitý kyslík a živiny až ku korienkom. Nielen, že masáž pomôže rastu vašich vlasov, ale je to aj spôsob, ako stráviť pár minút v pokoji sama so sebou. Taká krátka relaxácia. Pomôže nám to na chvíľu vypnúť okolitý svet a zabudnúť na problémy každodenného života. Veď stres je jedným z hlavných faktorov spôsobujúcich vypadávanie vlasov

Krok č. 2: Vyhnite sa horúcej vode
Udržiavanie čistých vlasov a vlasovej pokožky je zásadný pre zdravý rast vlasov. Ale udržujte vodu iba teplú, pretože horúca voda môže pokožku hlavy vysušiť, čo môže viesť k svrbeniu a vzniku lupín. Horúca voda tiež zbavuje vlasy prirodzených olejov, najmä ak je teplota príliš vysoká. Vaše vlasy tak nebudú mať žiadny prirodzený, hodnotný olej a budú suché a lámavé.

Krok č. 3: Jedzte zdravo
Podporte optimálny rast vlasov zvnútra tým, že budete jesť zdravú stravu. Vitamíny a minerály tak dôležité pre naše vlasy sa obvykle nachádza v zdravej strave. Bohužiaľ, tým obľúbeným pochutinkám sa často oblúkom vyhýbajú.

3-krokový systém
A pre tých z nás, pre ktorých sú popísané kroky príliš náročné dodržať alebo pre tie, ktoré chcú rast vlasov ešte viac podporiť, máme zaručený tip. Švajčiarska značka Revalid vyvinula unikátny 3-krokový systém pre maximálnu podporu rastu vlasov. V prvom kroku vlasy umyjete stimulačným šampónom Revalid, ktorý pokožku hlavy hydratuje a upokojuje a podporuje účinok Revalid Regrowth Serum aplikovaného v druhom kroku. Sérum obmedzuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich hustotu až o 28 000 nových vlasov po 3 mesiacoch používania. Kapsule Revalid Hair Complex (doplnok stravy) v treťom kroku podporujú rast vlasov a nechtov zvnútra. Vášmu telu dodajú potrebné vitamíny, minerály, aminokyseliny aj rastlinné extrakty v jedinečnom komplexnom zložení.

Mohlo by se vám líbit

Viete, čím môžete doma vytvoriť vianočnú atmosféru?

Mať krásne Vianoce je prianím všetkých z nás. Pomáha nám k tomu správny výber darčekov, tá pravá výzdoba, lahodné...

To najlepšie gazpacho u vás doma

Gazpacho je pre horúce letné dni ako stvorené. Jeho základ tvorí veľa zrelej, sviežej zeleniny. Táto dobrota pôvodom z...
- Komerční sdělení -zpravy

Sviatočné pivné rožky

Pivné rožky právom patria na pomyselný rožkový trón. Tajomstvo tejto sviatočnej delikatesy, ktorou môžete pokojne pohostiť aj návštevu, spočíva...

Už jste četli?

Viete, čím môžete doma vytvoriť vianočnú atmosféru?

Mať krásne Vianoce je prianím všetkých z nás. Pomáha...

To najlepšie gazpacho u vás doma

Gazpacho je pre horúce letné dni ako stvorené. Jeho...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje