- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Móda a Štýl3 kroky k zdravým a hustým vlasom

3 kroky k zdravým a hustým vlasom

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete mať dlhé, krásne a zdravé vlasy? V tomto článku vám odhalíme zaručené tipy, ktoré vedú k vysnívaným dlhým a hustým vlasom.
Rast vlasov je pomalý, dlhý a náročný proces. Existuje však niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby boli hustejšie a rástli tak rýchlo, ako to len ide.

Ako rastú vlasy?
V prvom rade je dobré pochopiť, ako vlastne vlasy rastú. Existujú tri základné rastové fázy. Prvej fáze sa hovorí rastová a áno, v tejto fáze vlasy rastú. Dĺžku fáz určuje naša genetika, čo je dôvod, prečo si niektorí ľudia môžu nechať narásť vlasy až k pásu, zatiaľ čo iní sa snažia dostať cez ramená! V ďalšej, tzv. prechodnej fáze, prestávajú vlasy rásť a dostávajú sa pomaly do kľudovej fázy, kde postupne vypadnú. Práve táto kľudová fáza umožňuje folikulom regenerovať sa, takže následne môžu rásť nové, zdravé vlasy.

Krok č. 1: Starajte sa o pokožku hlavy
Keď si umývate vlasy, nezabudnite tiež premasírovať pokožku hlavy. To podporí prietok krvi do folikulov a dodá tak dôležitý kyslík a živiny až ku korienkom. Nielen, že masáž pomôže rastu vašich vlasov, ale je to aj spôsob, ako stráviť pár minút v pokoji sama so sebou. Taká krátka relaxácia. Pomôže nám to na chvíľu vypnúť okolitý svet a zabudnúť na problémy každodenného života. Veď stres je jedným z hlavných faktorov spôsobujúcich vypadávanie vlasov

Krok č. 2: Vyhnite sa horúcej vode
Udržiavanie čistých vlasov a vlasovej pokožky je zásadný pre zdravý rast vlasov. Ale udržujte vodu iba teplú, pretože horúca voda môže pokožku hlavy vysušiť, čo môže viesť k svrbeniu a vzniku lupín. Horúca voda tiež zbavuje vlasy prirodzených olejov, najmä ak je teplota príliš vysoká. Vaše vlasy tak nebudú mať žiadny prirodzený, hodnotný olej a budú suché a lámavé.

Krok č. 3: Jedzte zdravo
Podporte optimálny rast vlasov zvnútra tým, že budete jesť zdravú stravu. Vitamíny a minerály tak dôležité pre naše vlasy sa obvykle nachádza v zdravej strave. Bohužiaľ, tým obľúbeným pochutinkám sa často oblúkom vyhýbajú.

3-krokový systém
A pre tých z nás, pre ktorých sú popísané kroky príliš náročné dodržať alebo pre tie, ktoré chcú rast vlasov ešte viac podporiť, máme zaručený tip. Švajčiarska značka Revalid vyvinula unikátny 3-krokový systém pre maximálnu podporu rastu vlasov. V prvom kroku vlasy umyjete stimulačným šampónom Revalid, ktorý pokožku hlavy hydratuje a upokojuje a podporuje účinok Revalid Regrowth Serum aplikovaného v druhom kroku. Sérum obmedzuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich hustotu až o 28 000 nových vlasov po 3 mesiacoch používania. Kapsule Revalid Hair Complex (doplnok stravy) v treťom kroku podporujú rast vlasov a nechtov zvnútra. Vášmu telu dodajú potrebné vitamíny, minerály, aminokyseliny aj rastlinné extrakty v jedinečnom komplexnom zložení.

Mohlo by se vám líbit

Studenú podlahu nestačí prekryť kobercom. Je nutná rekonštrukcia?

Studená podlaha znižuje tepelný komfort domu či bytu a zároveň zvyšuje účty za kúrenie. Prekryť ju kobercom nestačí. Odborník radí,...

Alantoín a iné bomby na hydratáciu a omladenie

Na omladenie, regeneráciu či vypnutie pleti sa používa mnoho prírodných látok, ktoré pochádzajú z rastlín alebo živočíchov. Jedným z nich je...
- Komerční sdělení -zpravy

Elektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

Stále lipnete na tlačených knihách? Potom sa o veľa ochudobňujete. Elektronické knihy so sebou totiž prinášajú množstvo zaujímavých možností,...

Už jste četli?

Studenú podlahu nestačí prekryť kobercom. Je nutná rekonštrukcia?

Studená podlaha znižuje tepelný komfort domu či bytu a zároveň...

Alantoín a iné bomby na hydratáciu a omladenie

Na omladenie, regeneráciu či vypnutie pleti sa používa mnoho...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje