- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyElektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

Elektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

-

- Komerční sdělení -aktuality

Stále lipnete na tlačených knihách? Potom sa o veľa ochudobňujete. Elektronické knihy so sebou totiž prinášajú množstvo zaujímavých možností, o ktoré by bola škoda sa ukrátiť.

Patríte medzi zarytých zástancov fyzických kópií kníh? Chápeme vás. Ich kúzlo je nenahraditeľné. Na druhú stranu sa tým ale ochudobňujete o veľa skvelých zážitkov. Aj elektronické knihy totiž ponúkajú množstvo zaujímavých možností. A v niektorých parametroch dokonca tie tlačené predbehnú.

Viac možností

Predstavte si, že ste si práve prešli rebríčky kníh, prezreli ste najlepšie hodnotené knihy a po dlhšom prehľadávaní ste narazili na zaujímavý titul. Lenže ten nikde nie je na sklade. Pokiaľ budete lipnúť iba na tlačených kópiách, potom sa možno k prečítaniu takého kúska nikdy nedostanete. V elektronickej verzii ju ale s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete.

Ak nie v niektorom zo slovenských obchodov, možno bude stačiť trošku sa pohrabať na internete. Veľa elektronických kníh môžete legálne zaobstarať v internetovom archíve, ale aj na množstve ďalších webov. Bola by teda škoda, keby ste sa o túto možnosť ukrátili.

Čítanie bez hraníc

Ak budete čítať elektronické knihy, nemusíte mať strach z chýb. Zatiaľ čo pri tlačených kópiách už po opustení tlačiarne nejdú opraviť, vy budete mať vždy aktuálnu verziu. Takže aj v prípade, keď vydavateľ vo svojom diele nejakú chybu objaví, vy budete prví, komu sa dostane do rúk aktuálna a opravená verzia.

Čítačka vám navyše prináša možnosť pohodlne zvýrazniť text a vložiť si do neho poznámky. A to bez toho, aby ste poškodili vašu kópiu. Vďaka moderným technológiám si navyše môžete užiť aj cudzojazyčné knihy v slovenských prekladoch. V dnešnej dobe síce ešte nie je možné dosiahnuť precízny strojový preklad, technológie sa však postupne zlepšujú. S pomocou niektorých čítačiek si tak môžete prečítať kvalitnú literatúru faktu v slovenčine, aj keď pre ňu zatiaľ neexistuje oficiálny preklad.

Mohlo by se vám líbit

Ako vybrať kempingový stôl

Výber kempingového stola je veľmi dôležitý pre pohodlné stolovanie. Čo všetko treba zohľadniť a prečo vlastne?Zohľadnite materiál aj rozmeryCampingový...

5 kreatívnych nápadov pre nezabudnuteľnú detskú narodeninovú oslavu

Oslava narodenín je pre deti zážitkom. Je plná rozžiarených detských očí, radosti a prekvapení. Ak chystáte oslavu pre svoju...
- Komerční sdělení -zpravy

Vplyv striptízu na populárnu kultúru

Ako striptíz ovplyvňuje filmy, hudbu a umenie, a ako sa premieta do spoločenského vnímania. Striptíz, tancujúca hranica medzi erotikou a...

Už jste četli?

Ako vybrať kempingový stôl

Výber kempingového stola je veľmi dôležitý pre pohodlné stolovanie....

5 kreatívnych nápadov pre nezabudnuteľnú detskú narodeninovú oslavu

Oslava narodenín je pre deti zážitkom. Je plná rozžiarených...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje