- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyElektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

Elektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

-

- Komerční sdělení -aktuality

Stále lipnete na tlačených knihách? Potom sa o veľa ochudobňujete. Elektronické knihy so sebou totiž prinášajú množstvo zaujímavých možností, o ktoré by bola škoda sa ukrátiť.

Patríte medzi zarytých zástancov fyzických kópií kníh? Chápeme vás. Ich kúzlo je nenahraditeľné. Na druhú stranu sa tým ale ochudobňujete o veľa skvelých zážitkov. Aj elektronické knihy totiž ponúkajú množstvo zaujímavých možností. A v niektorých parametroch dokonca tie tlačené predbehnú.

Viac možností

Predstavte si, že ste si práve prešli rebríčky kníh, prezreli ste najlepšie hodnotené knihy a po dlhšom prehľadávaní ste narazili na zaujímavý titul. Lenže ten nikde nie je na sklade. Pokiaľ budete lipnúť iba na tlačených kópiách, potom sa možno k prečítaniu takého kúska nikdy nedostanete. V elektronickej verzii ju ale s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete.

Ak nie v niektorom zo slovenských obchodov, možno bude stačiť trošku sa pohrabať na internete. Veľa elektronických kníh môžete legálne zaobstarať v internetovom archíve, ale aj na množstve ďalších webov. Bola by teda škoda, keby ste sa o túto možnosť ukrátili.

Čítanie bez hraníc

Ak budete čítať elektronické knihy, nemusíte mať strach z chýb. Zatiaľ čo pri tlačených kópiách už po opustení tlačiarne nejdú opraviť, vy budete mať vždy aktuálnu verziu. Takže aj v prípade, keď vydavateľ vo svojom diele nejakú chybu objaví, vy budete prví, komu sa dostane do rúk aktuálna a opravená verzia.

Čítačka vám navyše prináša možnosť pohodlne zvýrazniť text a vložiť si do neho poznámky. A to bez toho, aby ste poškodili vašu kópiu. Vďaka moderným technológiám si navyše môžete užiť aj cudzojazyčné knihy v slovenských prekladoch. V dnešnej dobe síce ešte nie je možné dosiahnuť precízny strojový preklad, technológie sa však postupne zlepšujú. S pomocou niektorých čítačiek si tak môžete prečítať kvalitnú literatúru faktu v slovenčine, aj keď pre ňu zatiaľ neexistuje oficiálny preklad.

Mohlo by se vám líbit

Klasická masáž vás zbaví únavy aj stresu

V súčasnej napätej dobe, kedy je pokoj a odpočinok pre telo i myseľ stále dôležitejšie, prináša klasická masáž úľavu...

Oblečenie pre bábätko: Praktické rady a tipy na nákup v obchode pre deti

Keď príde na výber dojčenského oblečenia, môže to byť zdĺhavá a náročná úloha. Nájsť totiž to pravé nie je...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy na skvelé aktivity s deťmi (nielen) počas jari

Do leta je ešte ďaleko a vy neviete, ako zabaviť svoje ratolesti počas voľných dní a víkendov? Už teraz...

Už jste četli?

Klasická masáž vás zbaví únavy aj stresu

V súčasnej napätej dobe, kedy je pokoj a odpočinok...

Oblečenie pre bábätko: Praktické rady a tipy na nákup v obchode pre deti

Keď príde na výber dojčenského oblečenia, môže to byť...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje