- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Móda a ŠtýlDeepika Padukone patrí medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Vybrala...

Deepika Padukone patrí medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Vybrala si aj štýlového partnera

-

- Komerční sdělení -aktuality

Niektoré celebrity majú charakteristický vzhľad a nosia určitý štýl. Niektoré zase vyzerajú dobre vo všetkom. To je presne prípad tridsaťšesťročnej indickej herečky Deepiky Padukone, ktorá zažiarila aj v niekoľkých hollywoodskych filmoch.

Okrem toho, že je Deepika Padukone ako chameleón, ktorý s ľahkosťou prechádza z drámy cez muzikál až po komédie na plátne, je podobne všestranná aj na červenom koberci. Hoci pravidelne prejavuje lásku indickým návrhárom, ako sú Sabyasachi Mukherjee a Manish Malhotra, využíva aj maximálne európske kolekcie ready-to-wear alebo značky z New Yorku.

Deepika je rovnako pripravená obliecť sárí ako niekoľkovrstvový neónový tyl od Giambattisty Valli, ako sme mohli vidieť na filmovom festivale v Cannes v roku 2019. Rovnako tak nemá problém vyniesť výrazné červené šaty od amerického návrhára Prabala Gurunga ako mala na Met Gala v roku 2018.

Dalo by sa povedať, že Deepika v obliekaní dodržuje snáď jediné pravidlo: „Nechoď von, pokiaľ nemôžeš urobiť dojem.“ Herečka rozhodne vie, čo je potrebné na to, aby bol outfit, ktorý oblečie, ikonický.

Pri svojom debute v Cannes v roku 2010 oslnila na červenom koberci v krištáľovom sárí Rohita Dala a nechala prizerajúce sa pýtať: „Kto je toto dievča?“ Ostatne všetky jej róby, ktoré odvtedy obliekla v Cannes, sú ikonické. Deepika Padukone má rozhodne talent pre veľkolepé entrée. To z nej urobilo jednu z najsledovanejších hviezd festivalovej sezóny. Na premiéru filmu Rocketman v Cannes roku 2019 vyniesla čiernobiele šaty od Dioru s obrovskou mašľou, ktoré dokázali zatieniť aj Eltona Johna.

A čo by to bolo za módnu ikonu bez perfektného štýlového náprotivku. Svoj štýl pre módu nezaprie ani jej drahá polovička. Spoločne s manželom hercom Ranveerom Singhom sú v Indii uznávaní ako jeden z najmódnejších párov.

Deepveer, ako tento pár prezývajú fanúšikovia, ohromil prítomných napríklad na Zee Cine Awards v roku 2012 v Macau, kde Deepika oslnila v striebornej róbe od Naeema Khana. Ranveer Singh, zbehlý v posúvaní hraníc pánskej módy svojimi farebnými a vzorovanými outfitmi, je pre Deepiku perfektným partnerom a spoločne sa skvele dopĺňajú. Keď sa na verejnosti objaví ako pár, vždy sú skvele zladení. Aj ich svadobné oslavy v roku 2018 boli mimoriadnou módnou udalosťou.

Každopádne, či už samostatne, alebo s manželom po svojom boku patrí Deepika Padukone medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Môžeme sa len tešiť, akými outfitmi a róbami oslnia nabudúce.

Mohlo by se vám líbit

Klasická masáž vás zbaví únavy aj stresu

V súčasnej napätej dobe, kedy je pokoj a odpočinok pre telo i myseľ stále dôležitejšie, prináša klasická masáž úľavu...

Oblečenie pre bábätko: Praktické rady a tipy na nákup v obchode pre deti

Keď príde na výber dojčenského oblečenia, môže to byť zdĺhavá a náročná úloha. Nájsť totiž to pravé nie je...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy na skvelé aktivity s deťmi (nielen) počas jari

Do leta je ešte ďaleko a vy neviete, ako zabaviť svoje ratolesti počas voľných dní a víkendov? Už teraz...

Už jste četli?

Klasická masáž vás zbaví únavy aj stresu

V súčasnej napätej dobe, kedy je pokoj a odpočinok...

Oblečenie pre bábätko: Praktické rady a tipy na nákup v obchode pre deti

Keď príde na výber dojčenského oblečenia, môže to byť...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje