- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Móda a ŠtýlDeepika Padukone patrí medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Vybrala...

Deepika Padukone patrí medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Vybrala si aj štýlového partnera

-

- Komerční sdělení -aktuality

Niektoré celebrity majú charakteristický vzhľad a nosia určitý štýl. Niektoré zase vyzerajú dobre vo všetkom. To je presne prípad tridsaťšesťročnej indickej herečky Deepiky Padukone, ktorá zažiarila aj v niekoľkých hollywoodskych filmoch.

Okrem toho, že je Deepika Padukone ako chameleón, ktorý s ľahkosťou prechádza z drámy cez muzikál až po komédie na plátne, je podobne všestranná aj na červenom koberci. Hoci pravidelne prejavuje lásku indickým návrhárom, ako sú Sabyasachi Mukherjee a Manish Malhotra, využíva aj maximálne európske kolekcie ready-to-wear alebo značky z New Yorku.

Deepika je rovnako pripravená obliecť sárí ako niekoľkovrstvový neónový tyl od Giambattisty Valli, ako sme mohli vidieť na filmovom festivale v Cannes v roku 2019. Rovnako tak nemá problém vyniesť výrazné červené šaty od amerického návrhára Prabala Gurunga ako mala na Met Gala v roku 2018.

Dalo by sa povedať, že Deepika v obliekaní dodržuje snáď jediné pravidlo: „Nechoď von, pokiaľ nemôžeš urobiť dojem.“ Herečka rozhodne vie, čo je potrebné na to, aby bol outfit, ktorý oblečie, ikonický.

Pri svojom debute v Cannes v roku 2010 oslnila na červenom koberci v krištáľovom sárí Rohita Dala a nechala prizerajúce sa pýtať: „Kto je toto dievča?“ Ostatne všetky jej róby, ktoré odvtedy obliekla v Cannes, sú ikonické. Deepika Padukone má rozhodne talent pre veľkolepé entrée. To z nej urobilo jednu z najsledovanejších hviezd festivalovej sezóny. Na premiéru filmu Rocketman v Cannes roku 2019 vyniesla čiernobiele šaty od Dioru s obrovskou mašľou, ktoré dokázali zatieniť aj Eltona Johna.

A čo by to bolo za módnu ikonu bez perfektného štýlového náprotivku. Svoj štýl pre módu nezaprie ani jej drahá polovička. Spoločne s manželom hercom Ranveerom Singhom sú v Indii uznávaní ako jeden z najmódnejších párov.

Deepveer, ako tento pár prezývajú fanúšikovia, ohromil prítomných napríklad na Zee Cine Awards v roku 2012 v Macau, kde Deepika oslnila v striebornej róbe od Naeema Khana. Ranveer Singh, zbehlý v posúvaní hraníc pánskej módy svojimi farebnými a vzorovanými outfitmi, je pre Deepiku perfektným partnerom a spoločne sa skvele dopĺňajú. Keď sa na verejnosti objaví ako pár, vždy sú skvele zladení. Aj ich svadobné oslavy v roku 2018 boli mimoriadnou módnou udalosťou.

Každopádne, či už samostatne, alebo s manželom po svojom boku patrí Deepika Padukone medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Môžeme sa len tešiť, akými outfitmi a róbami oslnia nabudúce.

Mohlo by se vám líbit

Elektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

Stále lipnete na tlačených knihách? Potom sa o veľa ochudobňujete. Elektronické knihy so sebou totiž prinášajú množstvo zaujímavých možností,...

Tipy na vianočné darčeky                                                                

Neviete, čo nadeliť pod stromček svojim milým? Máme pre vás tipy, ktoré mnohé zjednodušia podľa osobnosti obdarovaného. Hľadáte darček...
- Komerční sdělení -zpravy

Čo je to BB krém a pre koho je vhodný?

BB krém je produkt, ktorý by sme zjednodušene mohli opísať ako ľahký make-up s hydratačnými vlastnosťami a schopnosťou ochrany proti...

Už jste četli?

- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje