- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
ZdravieUrobte niečo pre svoje zdravie! Dodržujte pitný režim

Urobte niečo pre svoje zdravie! Dodržujte pitný režim

-

- Komerční sdělení -aktuality

Február sa prehupol do druhej polovice a pre mnoho Čechov to znamená, že sa blíži koniec ich mesačného alkoholového pôstu. Do akcie „Suchej február“ sa totiž podľa prieskumov spoločnosti Coca-Cola, ktorý bol realizovaný za podpory značky Natura, zapoja až dva milióny Čechov. Spríjemnite si svoje mesačné vynechanie alkoholu. Skúste napríklad do pohára od vína naliať pramenitú vodu Natura a urobte si z pitného režimu svoj osobný rituál.
va3.jpg

Mesačné vynechanie alkoholu ľudia najčastejšie vnímajú ako skvelú príležitosť urobiť niečo prospešné pre svoje zdravie. Značka Natura však upozorňuje, že ľudia najmä v zimných mesiacoch alkohol tak nekonzumujú, často ale zabúdajú na dodržiavanie pitného režimu. Prieskum pre značku prírodných pramenitých vôd Natura totiž ukázal, že takmer 60 % ľudí si nedáva pozor na to, koľko počas dňa vypije tekutín. Niektorí z nich majú pocit, že pijú dostatočne, takmer štvrtina ľudí ale vie, že tekutín prijíma málo, napriek tomu si pitný režim nestráži. V teplých letných mesiacoch nás prirodzený smäd núti piť častejšie, skĺznuť k nedostatku tekutín je preto jednoduchšie v zime. Prieskum ukázal, že takmer 55% respondentov v zimnom období vypije denne len 1,5 litra tekutín alebo menej.


Tip: ochladzovač vzduchu, pomocnik v parnom lete.


Každý ôsmy človek dokonca nevypije ani liter tekutín za deň. Riešenie je pritom jednoduché. Pri zakúpení 1,5 litrovej rPET fľaše Natura budete mať o svojom pitnom režime skvelý prehľad. Už v priebehu dopoludnia by minimálne polovica fľaše mala byť prázdna. Vďaka udržateľným fľašiam, ktoré sa spracovávajú zo znovupoužiteľného materiálu, nemusíte mať ani voči prírode zlé svedomie.

Pod každým bielym viečkom vody Natura sa skrýva kód, po ktorého nahraní na web natura-sutaz.sk je možné každý deň vyhrať jednu z mnohých udržateľných produktov. Medzi dennými cenami sú športové batohy z udržateľného materiálu, nákupné tašky z recyklovanej bavlny, sady s opakovane použiteľnou kovovou slamkou, športové fľaše či poznámkový blok A5 s tvrdými doskami z recyklovaného PET materiálu. Okrem toho však súťaž Natura ponúka aj možnosť vyhrať šaty od známej návrhárky Josefíny Bakošovej, ktoré sú vyrobené z udržateľných materiálov. „Dlhodobo sa snažím znížiť svoj dopad na životné prostredie cez udržateľnú módu a ohľaduplné správanie sa k prírode. Mám preto veľmi blízko k tomu, čo Natura robí a som rada, že sa táto myšlienka môže cez novú súťaž dostať k ešte širšiemu okruhu ľudí,“ hovorí Bakošová.

Mohlo by se vám líbit

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre, by mala mať každá žena. Preto by mala zájsť aspoň...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych prostrediach od lesov až po mestské oblasti. Patria medzi najobľúbenejšie...
- Komerční sdělení -zpravy

Trápite sa s akné? Na vine môže byť hormonálna nerovnováha.

S akné sa najčastejšie stretávame v puberte. V dnešnej dobe, ale existuje veľké množstvo žien, ktoré s ním zápasí aj v dospelosti. Niekedy...

Už jste četli?

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre,...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje