- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Móda a ŠtýlMODIVO prichádza s kampaňou "Celebrate Yourself", v ktorej nabáda,...

MODIVO prichádza s kampaňou „Celebrate Yourself“, v ktorej nabáda, aby ste si zamilovali svoju jedinečnosť

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nová kampaň MODIVO je plná energie, oslavuje sebaprijatie a propaguje sebalásku. Jej hrdinovia sú jedineční a dokazujú, že zamilovať si vlastné odlišnosti je kľúčom k láske k sebe samému.
mo.jpg

Značka MODIVO pozvala do najnovšej kampane Hrdiny, ktorí vynikajú svojou nevšednou krásou. Multibrand novo definuje koncept kánonu krásy, a preto v energickej fotostore modelky a modelové vyjadrujú sami seba a oslavujú tak svoj jedinečný štýl. Zároveň zdôrazňujú hlavné posolstvo kampane – milujte sami seba a vážte si svoju jedinečnosť.

„Predtým som mal komplexy z odstávajúcich uší, ale dnes si uvedomujem, že vďaka nim som originálny a som rád, že vyzerám, ako vyzerám,“ hovorí Janek. Pre neho bolo prijatie vlastností, ktoré ho odlišovali od rovesníkov, zlomovým bodom. Urobil si z nich poznávacie znamenia a vďaka nim sa začal mať rád „Páčilo sa mi, že nie každý sa pozerá na veci tak, ako sa pozerajú ostatní, čo dáva určitý pocit jedinečnosti a dokáže povzbudiť v ťažkých chvíľach,“ hovorí Paweł a dodáva: „Najdôležitejšie je sám seba nekritizovať a správať sa k sebe ako k najlepšiemu priateľovi.” Hrdinka akcie Magda zhŕňa: „Self-love je byť človekom, ktorý prijíma seba a svoju osobnosť so všetkými vadami i výhodami a prenáša toto na ostatných, ktorí môžu svoje vady vnímať ako niečo výnimočné.”

V kampani „Celebrate Yourself“ sa Hrdinovia objavujú vo farebných outfitoch inšpirovaných pozitívnym prístupom k životu. Každá z postáv má vplyv na to, ako sa vidí a ako chce byť videný.

MODIVO ako multibrand so širokou ponukou oblečenia a doplnkov dáva možnosť vyjadriť sa prostredníctvom odevu. Na modivo.czsi každý nájde niečo, v čom sa bude cítiť pohodlne, čo zdôrazní prednosti jeho postavy alebo zvýrazní rysy, na ktoré je najviac hrdý.

„Človek je pre nás na prvom mieste,” hovorí Aleksandra Szol, riaditeľka e-commerce a marketingu MODIVO. „Pre nás je dôležité, aby ste sa vy cítili dobre a MODIVO je jedným z nástrojov, ktorý vám môže pomôcť tento cieľ dosiahnuť. Do kampane „Celebrate Yourself“ sme pozvali výnimočných ľudí, ktorí predstavujú najdôležitejšie hodnoty značky. Rozmanitosť je vlastnosť, ktorú oslavujeme. Preto vás povzbudzujeme, aby ste boli sami sebou a vzdali sa strachu z odlišnosti. Jedinečnosť stojí za zdôraznenie! Každý je inšpiratívny – každý svojim jedinečným spôsobom, vďaka tomu je svet tak krásny. Najnovšou kampaňou chceme všetkých povzbudiť, aby sa mali radi, videli svoju jedinečnosť a zdieľali ju s ostatnými. Veľmi ma teší, že MODIVO je okrem zdroja módnej inšpirácie taktiež platformou pre sebavyjadrenie a pestovanie hodnôt, ktoré sú pre každého z nás dôležité.”

Mohlo by se vám líbit

Elektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

Stále lipnete na tlačených knihách? Potom sa o veľa ochudobňujete. Elektronické knihy so sebou totiž prinášajú množstvo zaujímavých možností,...

Tipy na vianočné darčeky                                                                

Neviete, čo nadeliť pod stromček svojim milým? Máme pre vás tipy, ktoré mnohé zjednodušia podľa osobnosti obdarovaného. Hľadáte darček...
- Komerční sdělení -zpravy

Čo je to BB krém a pre koho je vhodný?

BB krém je produkt, ktorý by sme zjednodušene mohli opísať ako ľahký make-up s hydratačnými vlastnosťami a schopnosťou ochrany proti...

Už jste četli?

- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje