- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Rady a NávodyAká je farba Vianoc 2023? Poradíme, aké vianočné ozdoby...

Aká je farba Vianoc 2023? Poradíme, aké vianočné ozdoby kúpiť

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tiež patríte k ľuďom, ktorí sa zaujímajú o to, čo sa deje, máte radi zmenu a hľadáte možnosti, ako si domov skrášliť a spestriť? Potom sa možno aj zaujímate o farbu Vianoc, ktorá sa každým rokom mení. Pre rok 2023 bola vyhlásená pomerne zaujímavá a kuriózna farba, a to farba plná energie a sily Viva magenta.

Vianočné ozdoby vo farbe Vianoc 2023

Že vám farba s názvom Viva magenta nič nehovorí? Potom vedzte, že ide o farbu, v ktorej sa kombinujú odtiene fialovej, ružovej a červenej. Na prvý pohľad púta pozornosť, je výrazná, živá a neprehliadnuteľná.


Samozrejme, ak chcete, môžete si na stromček umiestniť rovnaké vianočné ozdoby, ako vlani a predvlani. Alebo milované ozdoby po babičke, prírodné vianočné ozdoby alebo iné. Avšak pokiaľ by ste chceli skúsiť niečo nové, Viva magenta a vianočné ozdoby ladené do tejto farby budú určite kúzelné.


Na webových stránkach famu.sk nájdete množstvo krásnych vianočných ozdôb v trendy farbe pre rok 2023 aj v iných populárnych farbách. Napríklad sviečka Bolsius Sunset ružovo-červená môže byť krásnym tipom na vnesenie Viva magenty k vám domov.


Banky, guličky, zápichy v odtieňoch fialovej, ružovej a červenej

Tí, ktorí si robia vianočnú výzdobu svojpomocne, si môžu kúpiť aj jednotlivé prvky, s ktorými spoločne možno vykúzliť farebné ladenie Viva magenta. Napríklad guličky sklenené na drôte červené s priemerom 1,5 cm v balíčku po 12 ks. Krásne sú aj hviezdičky fuchsiové, fialové, ružové alebo šampaň – všetky glitrové lesklé vo zväzkoch po 6 ks. Úžasne vyzerajú aj ružičky červené glitrové 3,5 cm v počte 12 ks v balení.
Pozrite sa tiež na krásne vianočné gule vo vínovej, ružovej, fialovej alebo rubínovej či červenej farbe. Majú priemer 2,5 cm, sú v balení po 36 ks a vyberať môžete z lesklých aj matných. Radi by ste väčšie vianočné gule? Potom siahnite po červených s priemerom 4 cm.


Anjeli, vianočné zápichy, hviezdy a zvončeky

Tiež mnohé iné vianočné ozdoby ale môžu mať trendy farby tohtoročných Vianoc. Napríklad vianočné dekorácie zápich cyklamén 25 cm v ružovo-fialovej farbe. Alebo vetvička MagicHome vianoce s jablkom v ružovom prevedení s výškou 16 cm.
Pozrite sa na kompletnú ponuku a vyberte vianočné ozdoby, ktoré u vás doma vykúzlia sviatočnú atmosféru.

Mohlo by se vám líbit

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na výber mnoho foriem cvičenia, z ktorých kardiovaskulárny tréning patrí medzi...

Fruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

Ovocné automaty sú skrátka nesmrteľná klasika. Hráči ich milujú a provideri neustále servírujú nové a vylepšené kúsky, pre maximálny...
- Komerční sdělení -zpravy

Najčastejšie zdravotné problémy žien a ako sa im vyhnúť

Zdravie žien je komplexná téma, ktorá zahŕňa rôzne aspekty od hormonálnych porúch až po duševné zdravie. V tomto článku...

Už jste četli?

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na...

Fruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

Ovocné automaty sú skrátka nesmrteľná klasika. Hráči ich milujú...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje