- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Rady a NávodyChráňte sa účinne opaľovacími krémami, ktoré majú plne prírodné...

Chráňte sa účinne opaľovacími krémami, ktoré majú plne prírodné zloženie a sú hypoalergénne

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ak máte kožné problémy, iste viete, aké je ťažké vybrať si kozmetiku, ktorá vašu pokožku nebude dráždiť, spôsobovať jej svrbiacu vyrážku alebo zhoršovať alergiu či ekzém, ktorým trpíte. Aj pre malé deti vyberáme kozmetiku obozretne, rovnako ako pre tehotné. Aj tak sme často nemilo prekvapení, čo všetko v nej môžeme nájsť.

Na poli opaľovacej kozmetiky je tu úžasná novinka. Zajasajú všetky vekové kategórie, je vhodná aj pre maličké bábätká, tehotné, a pretože je hypoalergénna, nebude dráždiť nikoho. Ide o RAW ELEMENTS, ktorú vyvinul plavčík na pláži oceánu, Brian Guadagno. Ten totiž videl, aké škody pácha opaľovacia kozmetika na prírode, koralových útesoch, ale aj na ľuďoch. Chcel preto vytvoriť opaľovacie krémy plne účinné, chrániace pred UV žiarením, ale šetrné ku všetkému živému. A to sa mu podarilo.

Výnimočná opaľovacia kozmetika RAW ELEMENTS

RAW ELEMENTS je vážne výnimočná. Jej jedinou aktívnou zložkou je 23 percentný non-nano oxid zinku a obsahuje len certifikované prírodné a organické zložky. Poskytuje výbornú ochranu pred širokým spektrom UVA a UVB žiarenia, a to aj vo vode alebo pri zvýšenom potení.

Opaľovacie krémy RAW ELEMENTS nestekajú, nepália a neštípu v očiach, hodia sa pre každého vrátane detí a tehotných žien. Sú hypoalergénne, bez vonných látok, bez konzervačných látok a chemických prísad. Na tele vám nenechajú biely film a kúpiť si môžete aj tónované verzie. Nie sú testované na zvieratách.

Prečo non-nano oxid zinku?

Práve on vytvára na pokožke fyzickú bariéru, ktorá odráža UV lúče od pokožky a nepohlcuje ich. Tiež blokuje lúče UVA1, UVA2 a UVB. Neabsorbuje sa do živých kožných buniek, ako to robia bežné chemické opaľovacie zložky, ktoré prenikajú kožou do krvi a zotrvávajú tam aj sedem dní.

Pozrite sa na viac informácií aj na kompletnú ponuku RAW ELEMENTS na eliteq.sk a kúpte ju sebe aj svojim deťom.

Mohlo by se vám líbit

Elektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

Stále lipnete na tlačených knihách? Potom sa o veľa ochudobňujete. Elektronické knihy so sebou totiž prinášajú množstvo zaujímavých možností,...

Tipy na vianočné darčeky                                                                

Neviete, čo nadeliť pod stromček svojim milým? Máme pre vás tipy, ktoré mnohé zjednodušia podľa osobnosti obdarovaného. Hľadáte darček...
- Komerční sdělení -zpravy

Čo je to BB krém a pre koho je vhodný?

BB krém je produkt, ktorý by sme zjednodušene mohli opísať ako ľahký make-up s hydratačnými vlastnosťami a schopnosťou ochrany proti...

Už jste četli?

- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje