- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Rady a NávodyNestihli ste ešte označiť oblečenie deťom do škôlky, školy...

Nestihli ste ešte označiť oblečenie deťom do škôlky, školy alebo na krúžky? Máme riešenie

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý rodič dobre vie, že príprava detí do školy alebo škôlky môže byť pre nich zložiou úlohou. Okrem nákupu veci je práve ich označovanie veľmi dôležité na ktoré často zabúdame. Prečo je označenie vecí a oblečenia dôležité? Je to jednoduché – zabrániť strate vecí a jednoduchšie nájdenie, ak niečo zmizne. Zvlášť vo  väčšom kolektíve detí, môže byť často ťažké veci rozoznať, či je to tričko, nohavice alebo taška. Ako sa teda vysporiadať s touto úlohou, keď ste ešte deťom neoznačili oblečenie?

Máme pre vás riešenie!

Existuje niekoľko spôsobov, ako rýchlo a efektívne označiť oblečenie a veci vašich detí. My vám práve predstavujeme rýchle, jednoduché riešenie priamo na mieru. A to pečiatku na oblečenie od firmy Mamachick. Pečiatka na textil ktorá vám ponúka možnosť označiť si oblečenie so štýlom. Stačí si vybrať dizajn pečiatky, farbu atramentu, obrázok  a mená vašich detí a nechať si pečiatku vyrobiť. Tak získate dokonalé menovky na oblečenie pre deti, ktorými môžete označiť všetko oblečenie ale aj zošity a iné pomôcky. 

Nezabudnite, že označenie nie je len o praktickosti, ale aj o bezpečnosti vašich detí. V prípade straty vecí je ich oveľa jednoduchšie nájsť, ak sú označené menom vášho dieťaťa, poprípade názvom triedy alebo aj kontaktnými údajmi rodiča alebo dieťaťa.

Výhody pečiatky na oblečenie

  • Personalizácia oblečenia: Deti si môžu pečiatkou označiť svoje oblečenie menom s obrázkom. To pomáha zabrániť strate oblečenia v škôlke, v škole alebo na krúžkoch.
  • Kreatívna zábava: Pečiatkovanie je pre deti zábavné a atraktívne. Môžu si vybrať tvar, obrázok a farbu atramentu.
  • Učí zodpovednosti: Používanie pečiatky na označenie oblečenia vedie deti k zodpovednosti za svoje veci a rozvíja ich organizačné zručnosti.
  • Šetrí čas: Pre rodičov to znamená menej stratených vecí a menej času stráveného hľadaním oblečenia detí.

Tip na ďalší detský darček:

Aroma difuzér doTERRA: Darček, ktorý prebudí detské zmysli. Jedinečný originálny darček pre dieťa, ktorý zároveň rozvíja jeho myšlienky a vytvára príjemné prostredie. Aroma difuzér doterra je skvelou voľbou! Tento jedinečný difuzér nie je len esteticky pre detské oči, ale ponúka aj množstvo výhod pre deti. Môžete do neho použiť aj doterra esenciálne oleje.

Mohlo by se vám líbit

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na výber mnoho foriem cvičenia, z ktorých kardiovaskulárny tréning patrí medzi...

Fruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

Ovocné automaty sú skrátka nesmrteľná klasika. Hráči ich milujú a provideri neustále servírujú nové a vylepšené kúsky, pre maximálny...
- Komerční sdělení -zpravy

Najčastejšie zdravotné problémy žien a ako sa im vyhnúť

Zdravie žien je komplexná téma, ktorá zahŕňa rôzne aspekty od hormonálnych porúch až po duševné zdravie. V tomto článku...

Už jste četli?

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na...

Fruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

Ovocné automaty sú skrátka nesmrteľná klasika. Hráči ich milujú...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje