- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Rady a NávodyFruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

Fruity Gold 81 | Hoď si ovocnou kockou!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ovocné automaty sú skrátka nesmrteľná klasika. Hráči ich milujú a provideri neustále servírujú nové a vylepšené kúsky, pre maximálny herný zážitok. Jeden z tých vôbec najhranejších je Fruity Gold 81 od českej spoločnosti Synot. V ňom ťa čaká nielen šťavnaté ovocie, ale aj kocky šťastia. Vyskúšaj si ho na vlastnej koži a objav všetko, čo si pre teba automat pripravil.

Ovocný šalát v podaní Fruity Gold 81

Slot Fruity Gold 81 je po všetkých stránkach modernou ovocnou hrou. Nečakaj teda iné symboly než tradičné čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozno a melóny. Z nich si môžeš vymiešať skvelý ovocný šalát doplnený o zvončeky, vrecia s peniazmi alebo sedmičky, ktoré vyplácajú úplne najviac.

Ako napovedá názov, Fruity Gold 81 ponúka obľúbený počet 81 výherných línií. Hra je tak rozdelená do 4 valcov a jej RTP sa šplhá až k úžasným 98,02%. Rovnako ako všetky hry od Synotu sa potom pýši vynikajúcou grafikou a vynikajúcimi zvukovými efektmi.

Hod kockou pre ešte vyššie výhry

Kocky sa radia medzi jedny z najstarších zdokumentovaných hazardných hier a chýbať ti rozhodne nebudú ani v hre Fruity Gold 81. Tu plnia funkciu Mystery symbolu, vďaka čomu vyplácajú náhodnú výhru aj mimo výhernej línie. Za 3 kocky dostaneš náhodný násobok stávky od 2× až po 300×.

Ďalšou vydarenou vychytávkou hry je dvojaký Wild symbol. Joker funguje ako klasický Wild nahrádzajúci symboly v kombinácii. K dispozícii ale dostaneš ešte Double Wild v podobe zlatých tehál. Ak sa ti s ním podarí vytvoriť výhernú kombináciu, jej tabuľková hodnota sa automaticky zdvojnásobí!

Nenechaj si ujsť šťavnaté ovocie vo Fruity Gold 81

Ak máš rád ovocné pecky, Fruity Gold 81 ti rozhodne nemôže uniknúť. Nielen, že sa naň skvele pozerá a radí sa medzi populárne 81 automaty, ale ponúka aj parádne funkcie v podobe Mystery symbolov kociek alebo Wildu s násobiteľom. S Fruity Gold 81 potom samozrejme hráš o náš jedinečný MEGA jackpot dosahujúci až desiatok tisíc eur alebo Denný jackpot, ktorý niekomu dnes určite padne. Zahraj si a možno budeš tým šťastlivcom práve ty!

Mohlo by se vám líbit

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na výber mnoho foriem cvičenia, z ktorých kardiovaskulárny tréning patrí medzi...

Najčastejšie zdravotné problémy žien a ako sa im vyhnúť

Zdravie žien je komplexná téma, ktorá zahŕňa rôzne aspekty od hormonálnych porúch až po duševné zdravie. V tomto článku...
- Komerční sdělení -zpravy

Základné bezpečnostné prvky automobilky Opel

Bezpečnosť je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré majitelia vozidiel berú do úvahy pri výbere nového auta. Automobilka Opel patrí...

Už jste četli?

Airbike a kardiovaskulárny tréning

V snahe udržať si zdravie a kondíciu máte na...

Najčastejšie zdravotné problémy žien a ako sa im vyhnúť

Zdravie žien je komplexná téma, ktorá zahŕňa rôzne aspekty...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje