- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyČo je to BB krém a pre koho je...

Čo je to BB krém a pre koho je vhodný?

-

- Komerční sdělení -aktuality

BB krém je produkt, ktorý by sme zjednodušene mohli opísať ako ľahký make-up s hydratačnými vlastnosťami a schopnosťou ochrany proti škodlivým účinkom UVB lúčov. BB krém sa často používa namiesto podkladovej bázy s tou výhodou, že dokáže dobre zakryť tmavé škvrny. Ide teda o multifunkčný produkt, ktorý viete využiť hneď na niekoľko spôsobov. Ide o produkt s vysokým krytím a na rozdiel od obyčajnej podkladovej bázy, ho nájdete vo viacerých odtieňoch, vhodných pre rôzne typy pleti. Používanie BB krému pomáha obmedziť nákupu ďalších zbytočných krémov súčasne šetrí váš čas.

Jeho významnou výhodou je jeho využiteľnosť. Ako produkt na hydratáciu, ochranu pred slnkom, aj tmavými škvrnami. Ušetríte tak viac času na nanášanie make-upu a vaša pleť bude na rozdiel od make-upových produktov vyzerať prirodzenejšie. ​​V produktoch BB krému je veľa zložiek starostlivosti o pleť a v prípade aknóznej pleti ho môžete použiť aj na zakrytie defektov, pretože obsahuje látky, ktoré sú účinné pri jeho liečení. BB krém je tiež vhodný pre všetky typy pleti, vrátane mastnej, suchej, aknóznej a mnohých ďalších. Ak máte príliš mastnú pleť, vyberte si BB krém s kaolínovým ílom, ktorý absorbuje prebytočný maz bez podráždenia pokožky.

Ako používať BB krém?

BB krém je možné používať denne namiesto podkladovej bázy, ale ak máte suchú pleť, odporúča sa pred jeho aplikáciou použiť hydratačný krém, aby ste zabránili vysušovaniu pokožky. Navyše, ak sa pravidelne vystavujete slnku, množstvo opaľovacieho krému v BB kréme na ochranu nestačí a je potrebné pridať ďalšiu vrstvu opaľovacieho krému. Pred použitím si vyčistite pokožku čistiacim prípravkom a utrite tvár do sucha. Na vyčistenú pleť naneste BB krém, v prípade potreby ho naneste po použití väčšieho množstva séra alebo hydratačného krému. Na nanášanie BB krému použite štetec na podkladovú bázu, špongiu alebo aj prsty. Prsty totiž zohrievajú produkt a umožňujú mu tak ľahšie vniknúť do pokožky. Naneste základ na a zakryte všetky problémové oblasti. BB krémy nie je potrebné prepudrovať, možno len miesta, kde ste naniesli korektor.

Tipy pri používaní BB krému

Celkovo vzaté, BB krémy sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú podkladovú bázu s viacerými výhodami. Pred nákupom produktu však možno budete chcieť zvážiť niektoré nevýhody. Výber nesprávneho produktu môžu zosvetliť vašu pokožku, ktorá bude bledá a bude pôsobiť mdlo. Taktiež pokrytie UVB nemusí byť dostatočné, pretože BB krémy síce poskytujú UVB ochranu, no zároveň môžu vašej pokožke dodať pocit nedostatočnej ochrany. Aby ste to prekonali, v prípade potreby použite dodatočný opaľovací krém. Odporúča sa tiež použiť niekoľko vzoriek BB krému na krk, aby ste zistili, či harmonizuje s vašou pokožkou. To vám pomôže vybrať produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu typu a tónu pleti. BB krém je dobrý produkt, ktorý pomáha prekryť nedokonalosti pleti a zároveň hydratuje, no mali by ste si dávať pozor, aby ste si vybrali taký, ktorý najlepšie vyhovuje vašej pleti.

My sme pre vás vybrali BB krém v prípade, že stále neúspešne bojujete s upchatými pórmi. Zmatňujúci BB Clearing je BB krém pre problematickú, mastnú a lesklú pleť so sklonom k akné obsahuje tea tree oil, známy pre svoje antioxidačné účinky pomôže tlmiť vaše problémy s pleťou, zatiaľ čo stredné krytie eliminuje viditeľné nedokonalosti okamžite. BB krém zmatní, osvieži a upokojí vašu pleť, zabráni vzniku mastného lesku, zaručene pôsobí proti upchatým pórom a nevytvára efekt masky.

BB krém Self Love dodáva prirodzený vzhľad vašej pleti a zároveň zakryje všetky jej nedokonalosti.

Poskytuje jej potrebnú hydratáciu, výživu a upokojuje jej podráždenie. Extrakt z pľúcnika obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, ktoré priaznivo pôsobia na stav pokožky. Extrakt z kurkumy má antioxidačné a fotoprotektívne vlastnosti, je zodpovedná za podporu depigmentačných procesov – teda zlepšeniu tónu pleti. Používaním Self Love BB krému bude vaša pleť postupne zamatovo jemná a to vďaka obsahu rastlinného skvalánu a prírodného biopolyméru, ktorý silno hydratuje a zlepšuje stav a vzhľad vašej pokožky. Na povrchu vytvára prirodzený film, ktorý chráni pokožku pred transepidermálnou stratou vody, obsahuje minerálny opaľovací krém SPF 6 a poskytuje úplne prirodzený vzhľad, určený na starostlivosť o všetky typy pleti.

Mohlo by se vám líbit

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre, by mala mať každá žena. Preto by mala zájsť aspoň...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych prostrediach od lesov až po mestské oblasti. Patria medzi najobľúbenejšie...
- Komerční sdělení -zpravy

Trápite sa s akné? Na vine môže byť hormonálna nerovnováha.

S akné sa najčastejšie stretávame v puberte. V dnešnej dobe, ale existuje veľké množstvo žien, ktoré s ním zápasí aj v dospelosti. Niekedy...

Už jste četli?

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre,...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje