- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyCartylis - hydrolyzovaný kolagén s vitamínom C pre výborné...

Cartylis – hydrolyzovaný kolagén s vitamínom C pre výborné vstrebávanie

-

- Komerční sdělení -aktuality

Máte už nejaké skúsenosti s užívaním kolagénových výživových doplnkov stravy? Možno ste do nich investovali veľa peňazí, ale účinky sa vám nezdajú dostatočné. Možno kolagén zatiaľ len sledujete a neviete presne, na čo všetko sa pri jeho výbere zamerať. Tu je pár rád, ktoré vám prídu vhod.

Prečo míňať peniaze za nekvalitný kolagén, keď na trhu sú aj kvalitné a zdraviu prospešné produkty? Ako napríklad hovädzí hydrolyzovaný kolagén Cartylis.

více v článku...

Kedy doplniť do tela kolagén a prečo?

Naše telo samo produkuje kolagén. Do 25 rokov v dostatočnej miere, ale od cca 25 rokov jeho produkcia klesá a my začíname pozorovať vznik prvých vrások. Asi v 45 rokoch sa tvorba kolagénu takmer zastaví, a ten, ktorý vzniká v tele, nie je zďaleka tak kvalitný, ako býval predtým.

Nielen vek môže za úbytok kolagénu. Na vine je aj stres, nedostatok pohybu, nedostatok pobytu vonku, nadmiera vystavovania sa UV žiareniu. Tiež strava chudobná na vitamín A, C, E, železo a vápnik, nedostatok regenerácie po fyzickom cvičení alebo cvičenie, ktoré spôsobuje zranenie. S vekom ide ruka v ruke aj odvápňovanie kostí. Tým vzniká riziko zlomenín a problémy s pohyblivosťou. Osteoporóza hrozí aj ženám v menopauze. Správne vybraný kolagén je základným krokom k posilneniu kostí aj k zamedzeniu spomínaných rizík.

Podľa čoho vybrať kolagén?

Zaujímajte sa o informácie o pôvode. Mala by ho vyrábať certifikovaná spoločnosť vo farmaceutickom priemysle. Vďaka tomu budete mať záruku kvality, účinku a zdravotnej nezávadnosti.

Dôležitá je aj miera vstrebateľnosti kolagénu. Je síce nemerateľná, ale poznáme látky, ktoré výrazne pomáhajú k jeho vstrebateľnosti. Najdôležitejším je vitamín C.

V neposlednom rade sa zaujímajte o stráviteľnosť kolagénu. Najlepšie stráviteľný je hovädzí hydrolyzovaný kolagén.

Všetko uvedené nájdete v kolagéne Cartylis, ktorý kúpite na eliteq.sk. Pokiaľ si ho vyberiete, môžete si byť istí jeho skvelými účinkami.

Mohlo by se vám líbit

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre, by mala mať každá žena. Preto by mala zájsť aspoň...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych prostrediach od lesov až po mestské oblasti. Patria medzi najobľúbenejšie...
- Komerční sdělení -zpravy

Trápite sa s akné? Na vine môže byť hormonálna nerovnováha.

S akné sa najčastejšie stretávame v puberte. V dnešnej dobe, ale existuje veľké množstvo žien, ktoré s ním zápasí aj v dospelosti. Niekedy...

Už jste četli?

Chcete si doma vytvoriť krásny účes? Použite teplovzdušnú kefu či trojkulmu

Mať účes, ktorý je slušivý a podčiarkuje krivky tváre,...

Kos

Kosy sú fascinujúce vtáky, ktoré sa vyskytujú v rôznych...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje