- Komerční sdělení -zeny
- Komerční sdělení -ženy
Pre ženyCartylis - hydrolyzovaný kolagén s vitamínom C pre výborné...

Cartylis – hydrolyzovaný kolagén s vitamínom C pre výborné vstrebávanie

-

- Komerční sdělení -aktuality

Máte už nejaké skúsenosti s užívaním kolagénových výživových doplnkov stravy? Možno ste do nich investovali veľa peňazí, ale účinky sa vám nezdajú dostatočné. Možno kolagén zatiaľ len sledujete a neviete presne, na čo všetko sa pri jeho výbere zamerať. Tu je pár rád, ktoré vám prídu vhod.

Prečo míňať peniaze za nekvalitný kolagén, keď na trhu sú aj kvalitné a zdraviu prospešné produkty? Ako napríklad hovädzí hydrolyzovaný kolagén Cartylis.

Kedy doplniť do tela kolagén a prečo?

Naše telo samo produkuje kolagén. Do 25 rokov v dostatočnej miere, ale od cca 25 rokov jeho produkcia klesá a my začíname pozorovať vznik prvých vrások. Asi v 45 rokoch sa tvorba kolagénu takmer zastaví, a ten, ktorý vzniká v tele, nie je zďaleka tak kvalitný, ako býval predtým.

Nielen vek môže za úbytok kolagénu. Na vine je aj stres, nedostatok pohybu, nedostatok pobytu vonku, nadmiera vystavovania sa UV žiareniu. Tiež strava chudobná na vitamín A, C, E, železo a vápnik, nedostatok regenerácie po fyzickom cvičení alebo cvičenie, ktoré spôsobuje zranenie. S vekom ide ruka v ruke aj odvápňovanie kostí. Tým vzniká riziko zlomenín a problémy s pohyblivosťou. Osteoporóza hrozí aj ženám v menopauze. Správne vybraný kolagén je základným krokom k posilneniu kostí aj k zamedzeniu spomínaných rizík.

Podľa čoho vybrať kolagén?

Zaujímajte sa o informácie o pôvode. Mala by ho vyrábať certifikovaná spoločnosť vo farmaceutickom priemysle. Vďaka tomu budete mať záruku kvality, účinku a zdravotnej nezávadnosti.

Dôležitá je aj miera vstrebateľnosti kolagénu. Je síce nemerateľná, ale poznáme látky, ktoré výrazne pomáhajú k jeho vstrebateľnosti. Najdôležitejším je vitamín C.

V neposlednom rade sa zaujímajte o stráviteľnosť kolagénu. Najlepšie stráviteľný je hovädzí hydrolyzovaný kolagén.

Všetko uvedené nájdete v kolagéne Cartylis, ktorý kúpite na eliteq.sk. Pokiaľ si ho vyberiete, môžete si byť istí jeho skvelými účinkami.

Mohlo by se vám líbit

Elektronické knihy vám otvoria úplne nové možnosti

Stále lipnete na tlačených knihách? Potom sa o veľa ochudobňujete. Elektronické knihy so sebou totiž prinášajú množstvo zaujímavých možností,...

Tipy na vianočné darčeky                                                                

Neviete, čo nadeliť pod stromček svojim milým? Máme pre vás tipy, ktoré mnohé zjednodušia podľa osobnosti obdarovaného. Hľadáte darček...
- Komerční sdělení -zpravy

Čo je to BB krém a pre koho je vhodný?

BB krém je produkt, ktorý by sme zjednodušene mohli opísať ako ľahký make-up s hydratačnými vlastnosťami a schopnosťou ochrany proti...

Už jste četli?

- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje